اطمینان دارم که بارتومئو به زودی استعفا می کند

رهبر کمپین ضد بارتومئو بر این باور است که رفراندوم علیه رئیس بارسا برگزار خواهد شد و او قبل از چنین اتفاقی از سمت خود استعفا می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۱۲ روز پیش بود که کمپین "Més que una Moció" اعلام کرد توانسته ۲۰۶۸۷ رای عدم اعتماد علیه جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا جمع کند و اسناد و مدارک لازم مربوط به امضاها را نیز به باشگاه کاتالان ارائه داد.

از روز گذشته اعتبار سنجی آرا شروع شد و در صورت معتبر بودن ۱۶۲۵۰ رای، اعضای رسمی باشگاه طی یک رفراندوم، باید در مورد ادامه کار بارتومئو و هیئت مدیره فعلی رای دهند. در صورت شرکت حداقل ۱۰ درصد اعضا و کسب دو سوم آرا بر ضد رئیس فعلی، او برکنار و انتخابات زودهنگام به انجام خواهد رسید.

هرچند هفته گذشته برخی منابع از احتمال استعفای بارتومئو خبر داده بودنمد ولی رئیس بارسلونا چنین اتفاقی را غیرممکن دانست و کفت که تا روز انتخابات بر پست خود باقی خواهد ماند.

جوردی فاره رهبر کمپین ضد بارتومئو اما معتقد است او به زودی استعفا خواهد کرد. فاره اطمینان دارد که اعتبار امضاها تایید خواهد شد و رفراندوم علیه بارتومئو برگزار می شود.

او در این رابطه به رادیو کاتالونیا گفت:« بارتومئو قطعا دوست ندارد اولین رئیسی در تاریخ بارسا باشد که بر علیه او رفراندوم برگزار خواهد شد. او قبل از چنین اتفاقی استعفا خواهد کرد تا انتخابات ریاست باشگاه زودتر از ماه مارس برگزار شود. بارتومئو چنین ریسکی نمی کند و می داند که رفراندوم به اعتبار او لطمه زیادی خواهد زد. استعفا ایده بسیار بهتری برای او و نیز اعتبار باشگاه محسوب می شود.»

بیشتر بخوانید:

بارسلونا و امید اندک به جذب جانشین لوئیس سوارز

تراشتگن: بارسلونا در این فصل برای همه چیز می جنگد

 

 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال