اطمینان سعودی‌ها از صعود الهلال

مدیران و اعضای بلند پایه باشگاه الهلال عربستان از پیروزی برابر استقلال خوزستان بسیار خوشحال هستند و نسبت به صعود تیم خود به یک چهارم نهایی اطمینان دارند ......

مدیران و اعضای بلند پایه باشگاه الهلال عربستان از پیروزی برابر استقلال خوزستان بسیار خوشحال هستند و نسبت به صعود تیم خود به یک چهارم نهایی اطمینان دارند ...

مدیران و اعضای بلند پایه باشگاه الهلال عربستان از پیروزی برابر استقلال خوزستان بسیار خوشحال هستند و نسبت به صعود تیم خود به یک چهارم نهایی اطمینان دارند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از المیادین، استقلال خوزستان در حالی که در عمان از الهلال پذیرایی کرد که با یک گل پیش افتاد اما در پنج دقیقه دو گل دریافت کرد تا کار این تیم برای صعود به دور بعد بسیار سخت شود.

دیدار برگشت دو تیم در دوحه برگزار خواهد شد و الهلال میزبان این بازی است. به نظر می رسد که سعودی ها از صعود تیم خود به دور بعد اطمینان دارند. عبدالطیف بخاری، عضو پیشین الهلال، پس از پیروزی این تیم برابر استقلال خوزستان گفت : صعود الهلال به دور بعد نهایی شده است. با شایستگی جشن صعود خواهیم گرفت. در دیدار برابر نماینده ایران بازیکنان الهلال خسته بودند و نتوانستند بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند. دیدارهای بعدی سخت خواهد بود.

خالد بن زید یکی از اعضای هیئت مدیره الهلال نیز بعد از بازی گفت: خوشبختانه پیروز شدیم. به هواداران وفادار خود در عمان تبریک می گویم. در دوحه صعود نهایی خود را جشن خواهیم گرفت.

سلطان زاهد دیگر عضو هیئت مدیره الهلال هم در توییتر نوشت: به همه این پیروزی را تبریک می گویم. مهم ترین چیز در این مرحله، کسب پیروزی بود. به امید خدا در دیدار برگشت با ارائه  یک بازی بدون اشتباه به دور بعد صعود می کنیم.