اطمینان نیمار؛ مسی فصل بعد در پاری سن ژرمن

طبق ادعای اکیپ، نیمار در آینده لیونل مسی نقشی تعیین کننده تر از خوان لاپورتا رئیس جدید بارسلونا دارد....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش خوان لاپورتا به صندلی ریاست باشگاه بارسلونا برگشت و بسیاری معتقدند این انتخاب باعث خواهد شد لیونل مسی از جدایی منصرف شده و در پایان فصل قراردادش با بارسا را تمدید کند.

لاپورتا که ارتباط بسیار خوب و دوستانه ای با مسی دارد، بارها تاکید کرده است که هر کاری برای تمدید با مسی خواهد کرد اما پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس بارسا موضعش را کمی تعدیل کرد و گفت که نمی خواهد وعده پوچ بدهد و باید ببینید شرایط باشگاه چطور است تا بهترین پیشنهاد را به مسی بدهد.

امروز نشریه اکیپ گزارش داد که حتی انتخاب خوان لاپورتا هم تضمینی برای ماندنی شدن لیونل مسی در بارسلونا نیست و همچنان پی اس جی از بیشترین شانس برای در اختیار داشتن او برای فصل بعد برخوردار است.

نیمار و مسی در تمام هفته های اخیر در تماس با بکدیگر بوده اند و ستاره برزیلی همچنان اصرار دارد تا مسی را فصل بعد به پاریس بیاورد. او نوامبر گذشته و پس از پیروزی در زمین منچستریونایتد گفت که فصل بعد قطعا دوباره با مسی هم تیمی خواهد شد و این در پی اس جی رخ خواهد داد.

اکیپ نوشته است که برای پی اس جی در حال حاضر تمدید با نیمار و کیلیان امباپه در اولویت است و هنوز هیچ مذاکره ای با مسی و اطرافیانش نداشته است. پی اس جی منتظر پایان فصل است تا با بررسی همه جوانب، با مسی به صورت جدی مذاکره کند.

طبق ادعای اکیپ، نیمار که دوست صمیمی خود را هر طور شده در پاریس می خواهد، مهره ای تعیین کننده تر از لاپورتا برای آینده مسی است.

تگ ها


نیمار لاپورتا پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال