اطمینان یوونتوس از قطعی بودن انتقال دی لیخت

در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر عدم رضایت باشگاه آژاکس از مذاکرات به گوش رسید اما سران یووه از این انتقال مطمئن هستند...

در تورین انتقال کاپیتان آژاکس به یوونتوس را قطعی می‌دانند.

به گزارش مدال، ماجرای انتقال ماتایس دی لیخت هنوز نهایی نشده و اگرچه به نظر می‌رسید توافق او با یوونتوس نهایی شده باشد، اما امروز نشریات اسپانیایی مدعی شدند بارسلونا قصد دارد با یک پیشنهاد هنگفت در لحظات آخر، تصمیم مدافع آینده‌دار هلندی را عوض کرده و کاری کند وی راهی نوکمپ شود.

اما کالچومرکاتو امروز در گزارشی مدعی شد یوونتوس برای خرید دی لیخت با وی به توافق کامل رسیده و از خرید او اطمینان کامل دارد و تنها جرئیات کوچک در قرارداد ممکن است انتقال وی را چند روزی به عقب اندازد.

قرار است انتقال دی لیخت به تورین در مجموع نزدیک به 80 میلیون یورو برای یوونتوس هزینه داشته باشد و 11 میلیون از این مبلغ نیز به مینو رایولا، مدیر برنامه ایتالیایی این بازیکن خواهد رسید. حقوق ماتایس دی لیخت سالانه 8 میلیون یورو بوده و تا 12 میلیون یورو نیز ممکن است با توجه به پاداش ها افزایش پیدا کند.

در ماه‌های اخیر تیم هایی چون بارسلونا و پاری سن ژرمن تا آستانه خرید دی لیخت پیش رفتند اما در نهایت یوونتوس موفق شد مینو رایولا را راضی کند تا زمینه انتقال مدافع جوان هلندی به تورین فراهم شود.

اخبار مرتبط:

جذب دی‌لیخت توسط یوونتوس در هاله‌ای از ابهام

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان کاپیتان آژاکس بیانکونری کالچو مرکاتو متیس دلیخت آژاکس اردیویسه هلند سری آ لالیگا فوتبال