اطمینان PSG از ماندن کیلیان امباپه

در حالی که لیورپول، رئال مادرید و بارسلونا قصد خرید کیلیان امباپه را دارند، PSG خوشبین به ماندن این بازیکن در پاریس است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری‌سن‌ژرمن اطمینان دارد که می‌تواند توافق کیلیان امباپه برای بستن قراردادی جدید را جلب کند، هر چند شایعات داغ پیرامون این بازیکن حکایت از ارتباط ستاره فرانسوی با لیورپول و رئال مادرید دارد.

گفته می‌شود که تیم یورگن کلوپ نیز در کنار غول‌هایی مثل رئال مادرید و بارسلونا آماده است تا در صورت شکست PSG در امضای قرارداد جدید با امباپه، او را از چنگ تیم فرانسوی درآورند.

مدت‌هاست که صحبت از رفتن امباپه به سانتیاگو برنابئو می‌شود اما حالا به نظر می‌رسد که قهرمان لیگ برتر نیز تبدیل به رقیب قدری در جدال بر سر امضای قرارداد با امباپه شده است.

امباپه پیشتر در مصاحبه‌ای لیورپول را تحسین کرده بود و متقابلا یورگن کلوپ نیز یکی ستایش‌گران این ستاره ۲۲ ساله فرانسوی است.

کیلیان امباپه تا ۲۰۲۲ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و در این میان ناصر الخلیفی، مالک PSG، مصمم است ستاره تیمش را در پارک دو پرنس نگه دارد.

الخلیفی امیدوار است تا آوردن مائوریسیو پوچتینو به نیمکت این تیم، کمکی در وسوسه امباپه به ماندن باشد.

گفته می‌شود که PSG در حال مذاکره با امباپه است و ناصر الخلیفی خوشبین به ماندن او در این تیم است چرا که باشگاه فرانسوی مشکلی در برآورده کردن خواسته‌های مالی ستاره جوانش ندارد.

 تصمیم آخر اما با امباپه است که قراردادش را تمدید کند یا خیر و در صورتی که امباپه تصمیم به ترک پاریس بگیرد، در تمام باشگاه‌های تراز اول جهان به روی او باز خواهد بود. لیورپول، بارسلونا و یا رئال مادرید.

بیشتر بخوانید:

برنامه PSG برای تمدید قرارداد با نیمار مشخص شد

رقابت یونایتد و PSG بر سر خرید پدیده فرانسوی

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال