اظهارات آنجلوتی درباره بحث رفتن وراتی به بارسا

......

 

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است که شاگرد قدیمی اش از ابراز تمایل به پیوستن به بارسلونا به عنوان ابزاری برای رسیدن به خواسته هایش در PSG استفاده کرده است.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، کالو آنچلوتی معتقد است که ابراز تمایل مارکو وراتی برای پیوستن به بارسلونا در ابتدای تابستان که در نهایت محقق نشد، چیزی نبود جز حربه این بازیکن ایتالیایی برای بهتر کردن شرایط قراردادش با پاریسی ها.

آنچلوتی که پیش از قبول مسئولیت هدایت باواریایی ها در رئال مادرید و پیش از آن هم در پاری سن ژرمن مربیگری می کرد، در آستانه مصاف خارج از خانه شاگردانش با PSG در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به نشریه فیگارو گفت: من حاشیه هایی که درباره برخی بازیکنان در پنجره نقل و انتقالات شکل می گیرد را دوست ندارم. بسیاری از بازیکنان می خواهند بروند اما من مطمئن نیستم که همه آنها قلباً خواهان ترک تیم های شان هستند و معمولا هدفی همچون تحت فشار قرار دادن باشگاه های شان برای بهبود وضعیت قراردادهای شان را دنبال می کنند. وراتی؟ او فقط می خواست قراردادش بهتر شود. من او را می شناسم.

کارلتو که تابستان سال 2013 پارک دو پرنس را برای سفر به مادرید ترک کرد، در ادامه اعتراف کرد که به خاطر تمایلش برای هدایت رئال مادرید و جدایی از پاریسی ها با رئیس قطری این باشگاه ناصر الخلیفی، اختلافاتی پیدا کرد.

آنچلوتی افزود: من رویکرد مناسبی نداشتم چون می خواستم (به رئال مادرید) بروم و باشگاه می خواست بمانم. ما یکسری مشکلات جزئی داشتیم. روزهای سختی بود و رابطه من با ناصر پیچیده شد اما گذر زمان همه چیز را درست کرد. امروز رابطه ما خوب است. من سال گذشته پس از بازی رفت پاری سن ژرمن و بارسلونا در (مرحله یک هشتم نهایی) لیگ قهرمانان اروپا برای الخلیفی پیامی فرستادم و ضمن گفتن تبریک برای موفقیت تیمش در بازی برگشت و صعود آن آرزوی موفقیت کردم اما بعد از شکست آنها در نوکمپ، دیگر فایده ای نداشت که برایش پیام دیگری بفرستم.

 

تگ ها


اخبار روز مارکو وراتی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال