اظهارات اریک بابی درباره رقابت در ترکیب من یونایتد

اگرچه اریک بایی در این فصل از لیگ برتر انگلیس فقط در یک مسابقه غایب بوده است و در شش بازی دیگر از ابتدا به میدان رفته است ولی او رقیبانی چون اسمالینگ و لیندلوف را روی نیمکت می بیند و البته روخو هم هنوز از بند مصدومیت رهایی نیافته است ......

اگرچه اریک بایی در این فصل از لیگ برتر انگلیس فقط در یک مسابقه غایب بوده است و در شش بازی دیگر از ابتدا به میدان رفته است ولی او رقیبانی چون اسمالینگ و لیندلوف را روی نیمکت می بیند و البته روخو هم هنوز از بند مصدومیت رهایی نیافته است. اریک بایی مدافع ساحل عاجی شیاطین سرخ درباره رقابت در ترکیب تیم یونایتد چنین می گوید:

این رقابت بسیار مهم است، هم برای تیم مهم است، هم برای بازیکنان و هم برای مربی. این رقابت باعث می شود تلاش کنیم و پیشرفت کنیم تا جایگاه مان را در ترکیب تیم حفظ کنیم، چرا که هیچ کس خودکار به ترکیب تیم وارد نمی شود. رابطه خوبی بین من و فیل جونز وجود دارد، همین طور بین من و اسمالینگ و لیندلوف، با وجود این که در لیگ برتر هنوز فرصت بازی در کنار ان ها را در این فصل پیدا نکرده ام. همه ما هدف مان این است که خوب کار کنیم و تا حد امکان کم تر گل دریافت کنیم. همگی مان آماده هستیم تا از فرصت هایی که مربی در اختیارمان می گذارد، نهایت استفاده را ببریم.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال