اظهارات بارتومئو پس از برگزاری دیدار بارسلونا و لاس پالماس پشت درهای بسته

به گزارش مدال به نقل از ایسنا،رئیس باشگاه بارسلونا درباره دلیل برگزار شدن دیدار تیمش برابر لاس پالماس پشت درهای بسته توضیح داد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، رئیس باشگاه بارسلونا درباره دلیل برگزار شدن دیدار تیمش برابر لاس پالماس پشت درهای بسته توضیح داد.
دیدار تیم های بارسلونا و لاس پالماس با تصمیم باشگاه کاتالانی بدون تماشاگر برگزار شد. خوسپ ماریا بارتومئو در این باره گفت: اتفاقات امروز (یکشنبه) در کاتالونیا باعث تاسف بود. آزادی بیان وجود نداشت که این موضوع ناراحت کننده است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم به جای لغو بازی، این دیدار را پشت درهای بسته برگزار کنیم. می خواستیم نشان دهیم که بازی برگزار می شود اما شرایط عادی نبود. وضعیت خاصی حکم فرما بود. ما از کسانی که از نداشتن آزادی رنج کشیدند حمایت کردیم.
رییس باشگاه بارسلونا در ادامه اظهار کرد: تلاش کردیم لالیگا این بازی را لغو کند اما راه حلی برای برگزاری این دیدار در روز دیگر وجود نداشت. اگر بازی نمی کردیم ۶ امتیاز از دست می دادیم. با مسئولان، مربی ها و بازیکنان صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم بازی کنیم اما این دیدار را پشت درهای بسته به عنوان اعتراض برگزار کردیم.
بارتومئو افزود: این کار به خاطر امنیت نبود. امنیت برقرار بود. می خواستیم با این کار به همه جهان نشان دهیم چه اتفاقی در کاتالونیا در حال رخ دادن است.
امروز روز همه پرسی استقلال کاتالونیا بود اما میان رای دهندگان و پلیس درگیری به وجود آمد و بیش از ۲۰ نفر زخمی شدند.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال