اظهارات بیل درباره آینده‌اش

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، گرت بیل دیشب (سه شنبه) توانست به همراه رئال مادرید فاتح سوپر جام اروپا شود ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از آس، گرت بیل دیشب (سه شنبه) توانست به همراه رئال مادرید فاتح سوپر جام اروپا شود. مهاجم ولزی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر منچستریونایتد گفت: بازی خیلی سختی بود اما توانستیم پیروز میدان شویم و به هدفمان برسیم. خیلی خوب بازی را کنترل کردیم. در هوای خیلی گرمی بازی کردیم و در ۶۰ دقیقه نخست نمایش خوبی داشتیم. می خواهیم همه عناوین را فتح کنیم. اشتیاق زیادی برای پیروزی در همه بازی ها داریم. یونایتد بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشت و کار را برای ما سخت کرد. این تیم امسال نتایج بهتری کسب خواهد کرد. ما شایسته پیروزی در این دیدار بودیم.

بازیکن مادرید در ادامه اظهار کرد: روی فوتبال خودم متمرکزم و می خواهم به سطح مورد نظر برسم. خشنودم چون می توانم بازی کنم و به عناوین دست پیدا کنم. تنها تمرکزم روی آماده بودن برای فصل پیش رو و بازی کردن به بهترین شکل ممکن است.

بیل در رابطه با آینده اش اظهار کرد: نیازی نیست درباره آینده ام با باشگاه صحبت کنم. همه چیز عادی پیش می رود. هر سال درباره چنین موضوعی صحبت می شود و اتفاقی عادی است. امسال بیشتر به این قضیه پرداخته شد چون باید برابر منچستریونایتد قرار می گرفتیم. اگر برای به دست آوردن یک پست مجبور به رقابت شوم این رقابت را دوست خواهم داشت. همه این کار را انجام دادند. در فوتبال اتفاق جدیدی نیست. برای همه اتفاق افتاده است و باید با این شرایط خود را وفق داد.

مهاجم ولزی افزود: به هیچ پیشنهادی گوش فرا نمی دهم. گاهی اوقات برخی از مسائل را برای من توضیح می دهند اما از بازی کردن در مادرید لذت می برم. چیزی برای من عوض نشده است. به خاطر آسیب دیدگی هایم نتوانستم در بازی های زیادی برای مادرید به میدان بروم و تمرکزم روی این است که در شرایط خیلی خوبی قرار داشته باشم. در رابطه با صحبت های ژوزه مورینیو (سرمربی منچستریونایتد) حرفی برای گفتن ندارم. از بودن در مادرید خشنود هستم.

بیل در ادامه گفت: وضعیت کنونی مرا آزار نمی دهد. به نوشته های رسانه ها توجه زیادی نمی کنم. پس از پیام من به مردم، عادی بود که شایعات زیادی درباره ام شنیده شود. به این مسائل اهمیت نمی دهم. در ۱۰ یا ۱۱ سال اخیر همیشه با این قضیه رو به رو بودم.

 

تگ ها


اخبار روز گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال