اظهارات تند و تیز پیشکسوت منچستریونایتد علیه لوکاکو

انتقال روملو لوکاکو از باشگاه منچستریونایتد به اینترمیلان با واکنش‌های گوناگونی روبه‌رو شده و در این بین گری نویل ستاره بلژیکی را مورد انتقادات تند و تیز خود قرار داده است....

اظهارات تند و تیز پیشکسوت منچستریونایتد علیه لوکاکو

به گزارش مدال؛ «گری نویل» پیشکسوت باشگاه منچستریونایتد، «روملو لوکاکو» را به غیرحرفه‌ای بودن و داشتن اضافه وزن متهم کرد! مهاجم بلژیکی امروز صبح با سفر به شهر میلان و شرکت در آزمایشات پزشکی باشگاه اینتر، به دو سال حضور خود در اولدترافورد پایان داد تا در فصل جدید با لباس نراتزوری در میادین حاضر شود. طبق گزارش‌ها مبلغ انتقال او 74 میلیون پوند خواهد بود.

نویل با انتشار رشته‌توئیتی در صفحه شخصی خود، طرز فکر و شرایط او را زیر سئوال برد و گفت: «مهاجم بلژیکی در تمرینات منچستریونایتد غیبت کرد تا پیامش برای جدایی را به باشگاه برساند. جدایی او از یوناید شکل خوبی نداشت و جدایی تلخی بود. روملو به غیر از غیبت بدون اجازه در تمرینات، چندی پیش در توئیتر پستی حاوی مطالب محرمانه باشگاه منتشر کرد که درباره تست سرعت بود، پستی غیرحرفه که خیلی زود با دستور باشگاه حذف شد.»

نویل در ادامه نوشته: «بازیکنی که 80 میلیون پوند قیمت‌گذاری می‌شود حق ندارد وزنش را به 100 کیلوگرم برساند! این به هیچ عنوان حرفه‌ای نیست. لوکاکو در یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های جهان یعنی منچستریونایتد توپ زده و حالا به اینتر می‌رود؛ یک باشگاه بزرگ دیگر اما ماهیت غیر حرفه‌ای او تغییر نخواهد کرد! او هیچگاه نمی‌تواند در تاریخ بین بزرگان فوتبال ماندگار شود. زمانی که پول حرفه‌ای می‌گیرید و در باشگاه حرفه‌ای حضور دارید، موظف هستید که حرفه‌ای رفتار کنید! 100 کیلوگرم وزن؟ حتی بازیکنان بازنشسته هم چنین اضافه وزنی را ندارند چه برسد به یک بازیکن حرفه‌ای!»

بیشتر بخوانید:

مشکل پزشکی عجیب در روند آزمایشات لوکاکو!

تگ ها


نراتزوری روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال