اظهارات تند و جنجالی پیشکسوت استقلال علیه وزیر ورزش و فتحی

پیشکسوت استقلال انتقاداتی را متوجه وزیر ورزش و امیر حسین فتحی کرد و گفت: فتحی یک بار شفر را فراری داد، یک بار استراماچونی و حالا هم ماموریت بعدی اش برای مجیدی است....

به گزارش مدال و به نقل از بانک ورزش، علی جباری در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: همه فکر می‌کنند فتحی الان نقش چندانی در استقلال ندارد در حالی که او همه کاره است. وزیر او را برای نابودی استقلال در این باشگاه نگه داشته است تا آخرین ضربه‌ها را هم به استقلال بزند.

وی در ادامه افزود: فتحی یک بار شفر را فراری داد، یک بار استراماچونی و حالا هم ماموریت بعدی اش برای مجیدی است. او دستورات وزیر را به خوبی در استقلال اجرا می‌کند. اگر فتحی از دید وزیر ورزش بد کار کرده بود، تا الان کنارش گذاشته بود. اما او این قدر بلا سر استقلال می‌آورد، بعد هم وزیر از او حمایت می‌کند. مشخص است که دست وزیر ورزش و فتحی برای نابودی استقلال در دست هم است.

پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: فتح الله‌زاده را به استقلال آوردند، اما به او اختیار نمی‌دهند. او الان فقط یک عضو هیئت مدیره است و مشخص است که کاری نمی‌تواند انجام دهد. این‌ها به هر کسی که خودشان بخواهند میدان می‌دهند.

جباری گفت: من پیشکسوت و شمای هوادار را سر کار گذاشته‌اند و می‌خواهند استقلال را نابود کنند. الان هم نوبت سوزاندن مجیدی است. هر که در استقلال خوب کار کند را فراری می‌دهند و هر کسی که ماموریتش برای تخریب استقلال را خوب اجرا کند، نگه می‌دارند. والا به استقلال دارند ظلم می‌کنند، به هوادارانش دارند ظلم می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

گزارش تمرین استقلال / بازگشت کریمی و پابه‌توپ‌شدن مجیدی

تگ ها


فوتبال ایران علی جباری جباری استقلال پیشکسوت استقلال امیرحسین فتحی وزیر ورزش استقلال فتحی استقلال استقلال فوتبال