اظهارات جنجالی اتوئو درباره گواردیولا؛ بهتر از همه او را تفسیر می‌کنم!

ساموئل اتوئو در جدیدترین مصاحبه خود به اظهارنظر درباره مربیان سابق خود خوزه مورینیو و پپ گواردیولا پرداخت....

ساموئل اتوئو در جدیدترین مصاحبه خود به اظهارنظر درباره مربیان سابق خود خوزه مورینیو و پپ گواردیولا پرداخت.

به گزارش مدال، ساموئل اتوئو که به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده و می‌خواهد وارد شغل مربیگری شود سابقه همکاری با مربیان بزرگی چون مورینیو و گواردیولا را در کارنامه خود دارد. 
او که جزو سفیران جام جهانی قطر به حساب می‌آید در جدیدترین گفت و گوی خود می‌گوید: برای مربی شدن باید مطالعه زیاد داشته باشم. خوش‌شانسی من در دوران بازیگری‌ام ملاقات با یکی از بزرگان عرصه مربیگری یعنی لوئیز آراگونس بود. او به من می‌گفت به انسان‌هایی که می‌شناسم بیشتر گوش فرا دهم زیرا می‌دانست من می‌خواهم در آینده مربی شوم. 
اتوئو در ادامه گفت: بهترین مربی که داشتم؟ هرکدام‌شان به نوعی خاص بودند. انتخاب از بین آن‌ها برای من آسان نیست اما زمانی که در مایورکا بودم آراگونس با صحبت‌هایش زندگی مرا تغییر داد. به من گفت به باشگه‌های دیگر بروم تا حضور در سطح اول فوتبال را تجربه کنم و من پیش خودم می‌گفتم این پیرمرد چه می‌گوید؟ آراگونس شخصیت بی‌نظیری داشت و برای من مانند یک پدر بود.
مهاجم سابق تیم بارسلونا گفت: گواردیولا را به عنوان یک مربی دوست دارم اما به عنوان یک انسان نه! بهتر از هر کسی می‌توانم او را تفسیر کنم. مورینیو؟ من را برای یک ماه روی نیمکت نشاند تا مصدومیتم از بین برود. من به حرف‌های او گوش کردم و در نهایت با تیمی به همراه ۱۱ مبارز توانستیم همه‌چیز را ببریم.

بیشتر بخوانید:

شماره ۹‌های تاریخ بارسلونا؛ گلزنان همیشگی

 

تگ ها


ساموئل اتوئو پپ گواردیولا خوزه مورینیو فوتبال