اظهارات جنجالی کالدرون پس از فسخ قرارداد؛ پرسپولیسِ خسیس!

پس از حواشی فراوان در مورد عدم پرداخت مطالبات و جدایی سرمربی آرژانتینی از باشگاه پرسپولیس کالدرون در مورد این موضوع صحبت کرد...

به گزارش مدال، دوران حضور کالدرون سرمربی آرژانتینی در پرسپولیس ایران تنها شش ماه به طول انجامید و او به همراه دستیارانش خواکین خیل و اینیگو والنسیا ایران را ترک کردند. پرسپولیس نایب قهرمان سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا، رکورد حضور 100 هزار نفری را در یک بازی آسیایی را در اختیار دارد و تیمی پرطرفدار محسوب می‌شود.
مشکل اصلی اما در پرداختی باشگاه به این مربی بود و همین سبب قطع همکاری طرفین شد.
نشریه آاس گزارش خود در مورد کالدرون را اینگونه شروع می‌کند و سپس به نقل از خود وی می‌نویسد:« پرسپولیس از بزرگترین باشگاه‌های ایران و تیمی مردمی است اما باشگاهی است که با پول پرداخت کردن میانه‌ای ندارد. ما 30 درصد قراردادمان را گرفتیم و نصف همین را نیز 5 روز پیش پرداخت کردند. ما شش ماه هیچ پولی دریافت نکردیم ولی به احترام بازیکنان و هواداران که همیشه به ما لطف داشتند، تصمیم گرفتیم تا ماه ژانویه صبر کنیم. نمی‌خواستم در کوران بازی‌ها تیم را ترک کنم و صبر کردیم تا شاید باشگاه مشکلاتش را حل کند.»
کالدرون ادامه می دهد:« همیشه می‌گفتند که ما مشکل مالی داریم ولی آن را حل خواهیم کرد. برای من تصاویر چک‌هایی را فرستادند ولی هرگز آنها را دریافت نکردم. مشکلات ایران با ایالات متحده؟ من و دستیارانم هیچ مشکلی در ایران نداشتیم و همیشه از خوبی‌های فوق‌العاده این کشور صحبت کرده‌ام. ما کاری به مشکلات بین‌المللی ایران نداشتیم و از این ناحیه آسیبی به ما وارد نشد.»

بیشتر بخوانید:

توضیحات مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد مراحل جذب گل‌محمدی

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال