اظهارات جنجالی کومان برایش گران تمام می شود؟

اسپورت از احتمال محرومیت رونالد کومان به خاطر اظهاراتش درباره داوری خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، در در حالیکه مسابقه دیروز ال کلاسیکو تا اواسط نیمه دوم با تساوی ۱-۱ دنبال می شد، رئال مادرید در جناح چپ به یک ضربه آزاد دست یافت. مطابق انتظار تونی کروس برای ارسال توپ روی دروازه اقدام کرد.

ارسال هافبک آلمانی رئال مادرید اما از کنار دروازه عبور کرد؛ با این حال سرخیو راموس بعد از یک قوس درون محوطه جریمه بارسا روی زمین افتاد و اعتقاد داشت که داور باید خطای پنالتی اعلام کند؛ بعد از چند دقیقه وقفه مارتینز مونوئرا برای مشاهده دوباره صحنه به کنار زمین رفت و نهایتاً در تصمیمی جنجالی خطای پنالتی را به سود رئال اعلام کرد.

رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا اما پس از بازی به خاطر تصمیمات اتخاذ شده توسط داور و البته VAR بسیار خشمگین به نظر می رسید؛ تا جایی که او درستی استفاده از تکنولوژی VAR در فوتبال اسپانیا را زیر سوال برد و اظهاراتی جنجالی را در این باره مطرح کرد.

حالا و در همین رابطه اما نشریه اسپورت کاتالونیا گزارش داده که صحبت‌های سرمربی هلندی بارسلونا ممکن است برای او گران تمام شود و این احتمال وجود دارد کومان با محرمیت ۴ تا ۱۲ جلسه ای روبرو شود. همچنین احتمال جریمه نقدی بین ۶۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو برای کومان نیز وجود دارد.

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا