اظهارات رویس درباره دوران مصدومیتش

رویس: تمام دارایی ام را می دهم تا سالم بمانم هافبک آلمانی تیم فوتبال بورسیا ......

رویس: تمام دارایی ام را می دهم تا سالم بمانم

هافبک آلمانی تیم فوتبال بورسیا دورتموند که دوران بازیگری اش تحت الشعاع مصدومیت های گاه و بیگاه قرار داشته، می گوید حاضر است تمام دارایی اش را بدهد تا از این مصدومیت ها در امان باشد.

مصدومیت برای بسیاری از بازیکنان ترسناک است، اما نه برای مارکو رویسی که هر فصل حداقل یک بار آسیب می بیند و تماشای بخشی از بازی های تیمش از تلویزیون برای او عادی شده است.

هافبک آلمانی بوروسیا دورتموند که مصدومیت های فصل گذشته اش هنوز برطرف نشده و در این فصل هم به میدان نرفته،  الان نزدیک به دو سال است که به شرایط ایده آل نرسیده و اعتراف کرد مصدومیت های متوالی از نظر روانی هم به او فشار زیادی می آورد.

رویس در گفت وگویی با نشریه  GQ اظهار داشت: وقتی یک بازیکن مصدوم می شود، چیزی که بیش از همه او را آزار و تحت فشار قرار می دهد، تنها ماندنش در پروسه ریکاوری است. بعد از سه هفته که مجبور می شود تنها تمرین کنی، خودت را با یک آزمون روانی بیرحمانه مواجه می بینی چون همیشه مجبوری که تنها کارت را انجام بدهی.

رویس ادامه داد: بهترین بازیکنان دنیا درآمد خوبی دارند اما باید قبول کنیم که ارزش سلامتی بسیار بالاتر است. من حاضرم تمام دارایی ام را بدهم تا سالم بمانم و بتوانم کارم را انجام دهم، کاری که عاشقش هستم، فوتبال بازی کردن.

 

تگ ها


اخبار روز مارکو رویس بورسیا دورتموند فوتبال