اظهارات سامپائولی پس از توقف برابر پرو

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از توقف برابر پرو در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ با رسانه ها صحبت کرد ......

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از توقف برابر پرو در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ با رسانه ها صحبت کرد.

تیم ملی آرژانتین بامداد جمعه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر پرو بدون گل متوقف شد و به رتبه ششم سقوط کرد تا شرایطش برای صعود به جام جهانی سخت شود. خورخه سامپائولی گفت: با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم می دانستیم که هرگز ناامید نخواهیم شد. شاگردانم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. اگر با همین شرایط برابر اکوادور ظاهر شویم می توانیم پیروز شویم. بازیکنان تنها به صعود به جام جهانی فکر می کنند و با شکست اکوادور این اتفاق خواهد افتاد.

سرمربی تیم فوتبال آرژانتین در ادامه اظهار کرد: پس از بازی در رختکن بازیکنان را مشتاق پیروزی برابر اکوادور دیدم. این موضوع برایم قابل توجه بود. مطمئن هستیم می توانیم به هدف مان برسیم. اگر چنین بازیکنانی در جام جهانی حضور نداشته باشند ناعادلانه است.

او افزود: بازیکنان در سطحی فراتر از درخواستم بازی کردند و نمی توانم از آن ها انتقاد کنم. صعودمان به شرایط بستگی ندارد و خودمان می توانیم آن را قطعی کنیم. تفاوت ما با دیگر تیم ها در گلزنی است. ما نتوانستیم دروازه حریفان مان را باز کنیم. شاگردانم نمایش خیلی خوبی داشتند و تنها به گل دست نیافتند.

 سامپائولی در پایان گفت: امیدوار هستم. می توانیم در روسیه باشیم. از آخرین فرصت مان نهایت استفاده را خواهیم برد و بازیکنان نیز تمام تلاش خود را خواهند کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال