اظهارات طاهری بعد از استعفا

به گزارش مدال به نقل از میزان مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: از باشگاه پرسپولیس جدا شدم، آن چیزی که برای من خواندند کلا گفتند خداحافظ شما ......

به گزارش مدال به نقل از  میزان  مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: از باشگاه پرسپولیس جدا شدم، آن چیزی که برای من خواندند کلا گفتند خداحافظ شما.

علی اکبر طاهری ، در خصوص قبول استعفایش از طرف وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: امروز از طریق اقای گرشابی متوجه شدم که با استعفایم موافقت شده است.

وی در پاسخ به این سوال که واکنشش نسبت به این مسئله چیست خاطر نشان کرد: چه کار کنم! الان باید چه بگویم؟ اینقدر از من سوژه نسازید.مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا امکان دارد به عنوان عضو هیئت مدیره در این باشگاه بماند؟ خاطر نشان کرد: خیر، اینطور نیست و کلاً از باشگاه پرسپولیس جدا شدم. آن چیزی که برای من خواندند کلا گفتند خداحافظ شما!

طاهری خطاب به پرسپولیسی ها هم گفت: خدا را شکر می کنم که در این مدت توفیقی نصیب من شد تا به پرسپولیسی ها خدمت کنم. امیدوارم که هواداران من را حلال کنند اگر کم و کسری هم بوده به بزرگی خودشان ببخشند. امیدوارم پرسپولیس روز به روز بهتر شود و بالاتر برود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال