اظهارات مانچینی پس از اعلام لیست جدید تیم ملی ایتالیا

پس از اعلام لیست اولیه تیم ملی ایتالیا برای دیدار با پرتغال و لهستان، روبرتو مانچینی در گفتگو بادومنیکا اسپورتیوادر مورد مسائل مختلفی از جمله بازی های سری آ ایتالیا صحبت کرد ......

پس از اعلام لیست اولیه تیم ملی ایتالیا برای دیدار با پرتغال و لهستان، روبرتو مانچینی در گفتگو با دومنیکا اسپورتیوا در مورد مسائل مختلفی از جمله بازی های سری آ ایتالیا صحبت کرد.

او می گوید: رقابت سختی امسال در سری آ وجود دارد. بازی اول برای هیچ تیمی به جز یوونتوس ساده نیست. در ابتدای فصل تمام تیم ها با مشکلاتی روبرو هستند. ناپولی هم امشب شکست خورد. این مسائل پیش می آید. در نهایت فکر می کنم اینتر، ناپولی، میلان و رم فصل خوبی داشته باشند.

او در خصوص عدم گلزنی رونالدو می گوید: گاهی در بعضی از بازی ها همه چیز به خوبی پیش نمی رود. کریستیانو گل های فراوانی در دوران بازی اش به ثمر رسانده، بنابراین فکر نمی کنم مشکلی برای گلزنی در بازی های بعدی داشته باشد. برای یک مهاجم عادی است که بعضی وقت ها گل نزند. فکر می کنم این یوونتوس تیم حریف را سرگرم خودش می کند. تمام حریفان یوونتوس با تعداد بالا در خط دفاعی جمع می شوند و دفاع می کنند. واضح است رونالدو فضایی را که در اسپانیا داشت، در ایتالیا در اختیار ندارد. در اسپانیا به سبک دیگری فوتبال بازی می کنند. در ایتالیا تیم ها زمانی که مقابل یووه قرار می گیرند، با تعداد بالا دفاع می کنند و این کار را برای گلزنی سخت می کند.

مانچینی در خصوص شرایط میلان گفت: در دیدار با رم آنها خوب کار کردند. میلان تیم خوبی دارد. بیشترین بازیکنان ایتالیایی را دارد و روند مثبتی در پیش گرفته است. بوناونتورا می تواند در پست های مختلف بازی کند و می داند چگونه از یار مستقیمش عبور کند. این خیلی مهم است زیرا امروزه ما کمبود چنین بازیکنانی را احساس می کنیم.

او در خصوص دعوت از بازیکنان جدید و عدم دعوت از برخی بازیکنان گفت: کوترونه بازیکن گلزنی است و چارچوب را خوب می شناسد اما نمی توانیم تمام بازیکنان زیر 21 سال را به خودمان ببریم. امیدوارم به گلزنی اش ادامه دهد. بالوتلی؟ او شنبه برگشت و اولین بازی اش را انجام داد. شرایط خوبی دارد و خواهیم دید. امیدوارم فرم خوبی داشته باشد.

تگ ها


ایتالیا فوتبال