اظهارات مدیر سلتیک پس از جان به در بردن از سوءقصد

پیتر لاول، یکی از مدیران ارشد باشگاه سلتیک، پس از بمب گذاری روز گذشته در بیرون از خانه اش، سکوت خود را شکست....

به گزارش "ورزش سه"، پیتر لاول، مدیر اجرایی سلتیک، آتش سوزی عمدی در خانه خود را "حمله ای ویرانگر" به خود و خانواده اش توصیف کرد.

در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه یک مرد نقاب دار که دوربین های مدار بسته تصویر او را گرفته اند، در خارج از خانه آقای لاول سه ماشین را آتش زد.

لاول در بیانیه خود گفت: "این یک حمله ویرانگر به من و خانواده ام بود که تأثیرات آن برای مدت طولانی با همه ما باقی خواهد ماند. من به شدت از اینکه همه سالم هستند خوشحالم. می خواهم از همسر و خانواده ام برای حمایت و قدرت و شجاعتی که در چنین شرایط سختی نشان داده اند تشکر کنم."

لاول همچنین از پلیس و آتش‌نشانان اسکاتلند که او و خانواده اش را نجات دادند بسیار قدردانی کرد.

او افزود: "من همچنین از هیئت رییسه و کارکنان سلتیک به خاطر همه پشتیبانی هایی که از من کرده اند تشکر می کنم.

به عنوان یک خانواده ما به معنای واقعی کلمه هزاران پیام حمایت از طرفداران سلتیک و از سراسر خانواده فوتبال جهان دریافت کرده ایم.

این پیام ها بسیار ما را دلگرم کرده است و همه ما صمیمانه از نگرانی و پشتیبانی مردم ابراز تشکر می کنیم."

آقای لاول در ماه ژانویه اعلام کرده بود که پس از ۱۷ سال حضور در سلتیک در پایان ماه ژوئن بازنشسته خواهد شد. دومینیک مک کی جایگزین او شده است که پیش از این در راگبی اسکاتلندی فعالیت می کرد.

لاول ۶۱ ساله به همراه دختر و نوه اش در لحظه انفجار در خانه خواب بودند اما در نهایت با آسیب دیدگی های جزئی از خانه خارج شده و به بیمارستان منتقل شدند. هنوز تحقیقات پلیس برای پیدا کردن خرابکاران و انگیزه آنها ادامه دارد و مشخص نشده که چه انگیزه ای پشت این سوءقصد وجود داشته است.

تگ ها


سلتیک