اظهارات مربی و بازیکن کامبوج قبل از دیدار با ایران

مربی تیم ملی فوتبال کامبوج اعلام کرد تیمش از بازی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر ایران درس می‌گیرد....

مربی تیم ملی فوتبال کامبوج اعلام کرد تیمش از بازی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر ایران درس می‌گیرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت Sabay کامبوج، تیم ملی فوتبال کامبوج برای بازی روز 10 اکتبر در انتخابی جام جهانی 2022 برابر ایران راهی این کشور شد.

کیسوکه هوندا، مربی تیم ملی فوتبال کامبوج با جالب دانستن نبرد با ایران گفت: فکر می‌کنم از بازی برابر ایران درس خواهیم گرفت. در تیم حریف مجموعه‌ای از بازیکنان  بسیار خوب حضور دارند و تیم نخست قاره آسیا هستند.

این رسانه کامبوجی سپس آماری از نتایج تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه را برای کاربرانش منتشر کرد.

پراک اودوم در آستانه سومین بازی تیم ملی فوتبال کامبوج برابر ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 اظهار داشت: دوران مصدومیت را پشت‌سر گذاشتم و  با شرایط بسیار خوبی آماده بازی برابر ایران هستم. تمرینات خوبی انجام دادیم و فکر نمی‌کنم مشکلی به خاطر مصدومیت برای این بازی داشته باشم.

این بازیکن 25 ساله تیم ملی فوتبال کامبوج ادامه داد: ایران تیم بسیار خوبی است و بدین‌خاطر این بازی برای ما آزمون بسیار خوبی خواهد بود. این بازی یک تجربه استثنایی برابر یک تیم بزرگ است. در این بازی خواهیم دید که چگونه می‌توانیم برابر تیم‌های بزرگ بازی کنیم.

دیدار تیم‌های ایران و کامبوج ساعت 17 روز پنجشنبه، 18 مهرماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

آشنایی با کامبوج حریف ناشناخته ایران

 

تگ ها


بازی ایران کامبوج تیم ملی فوتبال ایران کیسوکه هوندا پراک اودوم فوتبال