اظهارات نژادپرستانه در تلویزیون ایتالیا

کارشناس شبکه TopCalcio24 ایتالیا روی آنتن زنده توهینی نژادپرستانه علیه روملو لوکاکو به کار برد و به همین جهت از حضور در برنامه‌های تلویزیونی تا اطلاع ثانوی محروم شد....

به گزارش مدال؛ توهین‌های نژادپرستانه این روزها به یکی از مشکلات بزرگ فوتبال جهان تبدیل شده است، مشکلی که با توهین نژادپرستانه به «روملو لوکاکو» وارد فاز جدیدی شد و توجه دنیا را بیش از پیش به سمت خود جلب کرد.

در این بین «لوچیانو پاسیرانی» کارشناس مهمان برنامه ورزشی شبکه ایتالیایی «TopCalcio24» درباره ستاره تازه وارد اینتر پا را فراتر گذشت و در برنامه زنده با توهین نژادپرستانه علیه لوکاکو گفت: «اگر با شما تک به تک شود کار شما ساخته است! او تنها در صورتی می‌تواند جان سالم بدر ببرد که برایش ده موز پرت کنید!!»

مدیر این شبکه «فابیو روزانی» خیلی زود به شکل زنده از تلویزیون از مردم عذرخواهی کرد و گفت پاسیرانی دیگر به این شبکه دعوت نخواهد شد.

کارشناس ایتالیایی صحبت‌های خود را چنین آغاز کرده بود: «من در لیگ در هیچی تیمی بازیکنی مانند لوکاکو نمی‌بینم. او از قویترین‌ها است و من به همین خاطر او را دوست دارم. او حداقل دو برابر دوان زاپاتا قدرتمند است. این بازیکنان گل می‌زنند و تیم را به جلو می‌برند. اگر با آن‌ها تک به تک شوید کار شما تمام است و راه متوقف کردن او پرتاب ده موز برایش است...»

البته خود پاسیرانی هم به سرعت عذرخواهی کرد اما دیگر کار از کار گذشته بود و افرادی که برنامه را می‌دیدند در شبکه‌های مجازی به نقد از او پرداختند.

روزانی مدیر شبکه هم در توئیتر نوشت: «در اینترنت تنها یک بخش برنامه پخش شد و بخشی که کارشناس ما متوجه اشتباه خود در شوخی‌اش شد و عذر خواهی کرد را بریدند.»

بیشتر بخوانید:

نژادپرستی در DNA اینتر نیست؟

تگ ها


روملو لوکاکو توهین به لوکاکو توهین نژادپرستانه توهین هوادار تلویزیون ایتالیا سری آ فوتبال جهان اینتر نراتزوری روملو لوکاکو اینتر میلان سری آ فوتبال