اظهارات والیبالیست‌های ایران بعد از حذف از المپیک

پاسور تیم ملی والیبال گفت: متاسفانه ما تمام تلاشمان را انجام دادیم اما زورمان به ایتالیا نرسید و المپیک برای ما بد تمام شد ......

پاسور تیم ملی والیبال گفت: متاسفانه ما تمام تلاشمان را انجام دادیم اما زورمان به ایتالیا نرسید و المپیک برای ما بد تمام شد.

 

شهرام محمودی ملی پوش والیبال بعد از باخت مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی المپیک و حذف از این بازی‌ها گفت : متاسفانه المپیک برای ما بد تمام شد. من درباره مسائل فنی نمی توانم صحبت کنم و کادر فنی باید اتفاقات را بگوید. ما تمام توانمان را در زمین گذاشتیم اما زورمان نرسید.

او در ادامه افزود : هدف گذاری اول فدراسیون صعود به این رقابت ها بود و بعد قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر که هر دو تحقق پیدا کرد. بچه ها امروز خیلی فشار آوردند و در ست اول خیلی زحمت کشیدند اما متاسفانه نشد که بیشتر پیش برویم و مردم را خوشحال تر کنیم. امیدوارم راضی باشند و به خاطر باخت امروز عذر خواهی می کنم اما واقعا زورمان به ایتالیا نرسید.

محمودی درباره پست اینستاگرامش در دلداری بهداد سلیمی هم عنوان داشت: دیشب خیلی ناراحت شدم و پیش بهداد به طبقه بالای ساختمان محل اقامتمان هم رفتم. چند ساعتی با هم بودیم. ناراحت کننده بود دل همه مردم شکست.در حق ایران ظلم کردند و مدال را از ما گرفتند.متاسفانه زور فدراسیون وزنه برداری نرسید تا حق بهداد را بگیرد و این حق خوری بزرگی بود.

تگ ها


والیبال