اظهارات پیشکسوت استقلال درباره نقل و انتقالات و حفظ تبریزی و دشتی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: نقل و انتقالات استقلال در کل رضایتبخش بود و بهترین بخش قضیه حفظ مرتضی تبریزی و علی دشتی بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رضا حسن زاده سرمربی تیم فوتبال امید استقلال در گفتگویی پس از شکست ۶ بر یک  تیم امید استقلال در دیدار تدارکاتی مقابل تیم اصلی استقلال اظهار داشت: این شکست در مجموع برای ما خوب بود و از آن به اندازه کافی بهره برداری کردیم. قصد ما این بود که بازیکنان امید تنشان به تن بازیکنان بزرگسال بخورد و تجربه اندوزی کرده و تفاوت بازی رده امید با بزرگسالان را درک کنند. در نیمه اول بازی، هم ما و هم فرهاد مجیدی از ترکیب اصلی استفاده کردیم و بازی بسیار جاندار بود. در نیمه دوم هم در دو تیم دست به تغییرات زیادی زدیم؛ به خصوص ما در تیم امید به همه بازیکنان بازی دادیم تا تجربه بازی بازیکنان بزرگ را داشته باشند. برای همین بود که نیمه دوم بسیار پر گل بود. 

سرمربی امید آبی پوشان بیان داشت: در همین تیم امید ما چند بازیکن داریم که از سطح امیدها بالاتر بازی می کنند و چند نفر از آنها مورد توجه تیم بزرگسالان قرار دارند. نفراتی مثل محمدرضا داوری، آرش داجیلری، عارف غلامپور، محمد به آفرین، محمد عابدی و به خصوص عرفان روحانی که این آخری از فردا با تیم بزرگسالان تمرین می کند.

حسن زاده با اشاره به نحوه یارگیری باشگاه استقلال در نقل و انتقالات بیان داشت: در مجموع باید گفت باشگاه به دور از هیاهو و هیجان کاذب خیلی منطقی با نقل و انتقالات زمستانی برخورد کرد. یادمان باشد که تیم با همین نفرات بهترین تیم نیم فصل اول شد. حال به همین نفرات مطهری اضافه شده و یک هافبک و یک مدافع خارجی هم در شرف اضافه شدن هستند.

وی افزود: همین که شاکله تیم حفظ شد بسیار خوب است. تنها میلیچ از نیم فصل اول فعلا بازنگشته که آن را هم می گویند در حال بازگشت است. 

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بهترین اتفاق در نقل و انتقالات که شب گذشته افتاد، درایت فرهاد مجیدی در حفظ تبریزی و دشتی بود. اگر این دو بازیکن جدا می شدند اتفاق بدی بود چون نمی شد جای آنها بازیکن گرفت. من از فرهاد بابت حفظ تبریزی و دشتی تشکر می کنم.

حسن زاده در خاتمه بیان داشت: در کل به نقل و انتقالات استقلال نمره قبولی می دهم و به مدیران باشگاه هم تبریک می گویم که اسیر هیجانات کاذب فضای مجازی نشدند و مدبرانه آن تصمیمی را گرفتند که منطقی بود. با این روند نقل و انتقالات فرهاد هم هارمونی تیم را نسبت به نیم فصل نخست به هم نزد و تنها تیم قدری تقویت شد.

 

بیشتر بخوانید:

برد ۶ گله‌ استقلال با درخشش تبریزی و دشتی+ عکس

تگ ها


استقلال حسن زاده پیشکسوت استقلال فرهاد مجیدی امید استقلال تبریزی دشتی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال