اظهارات پیکه درباره پست جنجالی‌اش در رابطه با نیمار

مدافع بارسلونا بالاخره درباره پست جنجالی اش که مربوط به مهاجم برزیلی آبی اناری ها بود، صحبت کرد ......

مدافع بارسلونا بالاخره درباره پست جنجالی اش که مربوط به مهاجم برزیلی آبی اناری ها بود، صحبت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جرارد پیکه پس از پست جنجالی اش در رابطه با آینده نیمار، با رسانه ها صحبت کرد. مدافع بارسلونا چند روز پیش در صفحه شخصی اش عکسی از خود را به همراه نیمار منتشر کرد و نوشت: او (نیمار) می ماند.

مدافع اسپانیایی گفت :  هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نشده است. آن عکس و نوشته یک موضوع شخصی بود. در یک شرایط خاص هستیم. کسی که باید در این باره صحبت کند نیمار است. امیدوارم در بارسلونا بماند.

پیکه افزود: زمانی که با او صحبت می کنیم تلاش می کنیم موقعیت او را همچون یک دوست درک کنیم. نیمار باید شرایط را بسنجد. این جدایی به خاطر پول یا یک پروژه ورزشی نخواهد بود. شاید تنها می خواهد نقش مهم تری در تیمش داشته باشد. اکنون در کنار بهترین بازیکن جهان بازی می کند. اگر می خواهد بدرخشد به او توصیه می کنم به لیگ یک فرانسه نرود. نیمار یک پسر بچه ۲۵ ساله است.

مدافع بارسلونا در پایان، اظهار کرد: ترجیح می دهم در یک تیم برتر باشم و با بهترین ها بازی کنم. این موضوع تصویر خیلی بهتری بر جای می گذارد و روی بازیکنان نیز موثر است. هواداران ترجیح می دهند که ستاره ها در تیم های مختلف باشند تا از تماشای بازی ها لذت ببرند اما من بازی در کنار بهترین ها را می پسندم.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا فوتبال