اظهارات کامپوس در مورد رونالدو

لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پرتغالی تیم لیل که یکی از دوستان نزدیک کریستیانو رونالدو است، فاش کرد که ستاره پرتغالی بعد از توفان رسانه ای اخیر، تصمیم گرفته چند روزی راجع به آینده اش فکر کند ......

لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پرتغالی تیم لیل که یکی از دوستان نزدیک کریستیانو رونالدو است، فاش کرد که ستاره پرتغالی بعد از توفان رسانه ای اخیر، تصمیم گرفته چند روزی راجع به آینده اش فکر کند ...

لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پرتغالی تیم لیل که یکی از دوستان نزدیک کریستیانو رونالدو است، فاش کرد که ستاره پرتغالی بعد از توفان رسانه ای اخیر، تصمیم گرفته چند روزی راجع به آینده اش فکر کند.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، کامپوس در مصاحبه با شبکه فرانسوی TF۱، در مورد شانس پاریسن ژرمن برای خرید کریستیانو رونالدو گفت:

نمی دانم. او به من گفته که چند روزی نیاز به فکر و تأمل دارد و این طبیعی است. اوضاع او با رئال مادرید نیز در این مدت کمی پر تنش بوده که این هم قابل درک است؛ اما کریستیانو زمان مورد نیاز برای تصمیم گیری درست را دارد، و من از این بابت مطمئنم. من اغلب با کریستیانو صحبت می کنم، اما او کسی است که کاملاً روی کار خود تمرکز دارد. او خیلی از پرونده مالیاتی متعجب شده بود و حالا از اتفاقی که افتاده، بسیار احساس ناراحتی می کند. او مصمم است که چهره خوب خود را از هر لحاظ در دنیا حفظ کند و از این بابت لحظات سختی را سپری می کند.

گفته می شود که کریستیانو بعد از صحبت های فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید بسیار احساس راحتی کرده است.