اظهارات کلوپ درباره جدایی دستیارش از لیورپول

سرمربی آلمانی سالهاست که با بوواچ همکاری داشت ولی در نهایت، به دلایل شخصی، بوواچ تصمیم گرفت این همکاری را پایان دهد ......

سرمربی آلمانی سال‌هاست که با بوواچ همکاری داشت ولی در نهایت، به دلایل شخصی، بوواچ تصمیم گرفت این همکاری را پایان دهد. با وجود شایعه درگیری بین این دو، حالا موضوع پیوستن بوواچ به آرسنال و جانشینی ونگر مطرح شده است. با این حال کلوپ معتقد است که حتی در غیاب دستیارش نیز تنها نخواهد بود.
او گفت:" در غیاب بوواچ، آیا مسئولیت یا استرس من بیشتر شده؟ نه به هیچ وجه. اینطور نیست که من باشم و خودم. هنوز خیلی افراد اطراف من هستند، پیتر کراویتز و آندریاس کورنمایر در تیم ما حضور دارند. بنابراین تنها نیستم و لازم نیست که در این رابطه نگرانی وجود داشته باشد."
فینال چمپیونزلیگ روز 5 خرداد در کیف برگزار می‌شود و کلوپ در مورد کمپ تمرینی که برای عادت کردن بازیکنان به آب و هوای گرم تر برگزار خواهد شد گفت:" بازیکنان در آرامش مطلق نخواهند بود ولی امیدواریم که بتوانیم آنها را با آرامش برای این بازی آماده کنیم. موضوع حضور ما در کمپ تمرینی برای این نیست که برویم و دو یا سه جلسه تمرین کنیم، بیشتر سعی داریم باتری هایمان را شارژ کنیم. سپس یک هفته دیگر برای این بازی فرصت خواهیم داشت."

تگ ها


لیگ برتر فوتبال