اظهارنظر جنجالی رایولا در رابطه با آینده پوگبا

مینو رایولا، مدیر برنامه پل پوگبا، مدعی شد که با پاول ندود، در مورد پل پوگبا صحبت کرده است....

به گزارش مدال، گمانه‌زنی‌ها درباره آینده پل پوگبا هر روز بیشتر از قبل شنیده می‌شود. سرمربی فرانسوی رئال مادرید بارها از این هم وطن خود تمجید کرده و علاقه اش را به او نشان داده است. از طرف دیگر گفته می‌شود که خود این بازیکن تمایل زیادی برای بازگشت به تورین و حضور دوباره در یوونتوس دارد.

مدیر برنامه پوگبا حالا برای یک بار دیگر به شایعات جدایی از منچستریونایتد دامن زده است. مینو رایولا در این باره گفت: " او هیچ گاه لبخند خود را از دست نداده است اما یک بازیکن بزرگ به منچستر یونایتد نمی رود مگر برای قهرمانی در چمپیونزلیگ و لیگ برتر. این اشتباه است اگر من اعتراف نکنم که پوگبا می‌خواهد در بالاترین سطح بازی کند."

رایولا در ادامه گفت: " پوگبا بیشتر از همیشه تلاش خواهد کرد تا بهترین فرم خود را ارائه دهد و پس از آن در پایان فصل خواهیم دید که آیا او باید بماند یا خیر. من در مورد بسیاری از موارد، از جمله در مورد پوگبا و سایر بازیکنان، با پاول نودود و یوونتوس صحبت می کنم. در کنار یوونتوس باشگاه های دیگری نیز مایل به جذب پوگبا هستند اما او فعلاً در یونایتد است. هیچ چیز غیرممکنی در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد. این مسئله قبلاً توسط یووه ، PSG و رئال مادرید ثابت شده است. دستیابی به چیزهای غیرممکن بخشی از این تجارت است."

بیشتر بخوانید:
کلوپ: یوونتوس شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان است
واکنش زیدان به محرومیت سنگین منچسترسیتی 

تگ ها


مینو رایولا پوگبا فوتبال جهان منچستریونایتد پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال