اظهارنظر دوپهلوی پوچتینو در مورد مسی

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، بدون نام بردن از لیونل مسی، تایید کرد که بازیکنانی که قراردادشان در آستانه پایان یافتن است، بخشی از استراتزی نقل و انتقالات باشگاه های مختلف هستند....

به گزارش "ورزش سه"، مسی که تمام دوران حرفه ای اش را در بارسلونا سپری کرد، در تابستان گذشته به دنبال جدایی از این باشگاه بود اما در نهایت در نوکمپ ماند ولی قرارداد او با بارسا در تابستان آینده به پایان می رسد و از ماه گذشته این امکان را داشته که با باشگاه های مختلف وارد مذاکره شود.

در این بین از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی او نام برده می شود و صحبت مدیران پی اس جی در مورد مسی، ناراحتی بارسایی ها را به دنبال داشت. پوچتینو ترجیح می دهد وارد این دعوا نشود اما اظهارنظر او می تواند شایعات در مورد انتقال مسی به پارک دو پرنس را تقویت کند.

او در گفتگو با ال ترانسیستور، در پاسخ به سوالی در مورد شایعه انتقال مسی به پاری سن ژرمن، گفت:" درک می کنم که باید در مورد بازیکنی که در تیم تان نیست، به کمترین میزان ممکن صحبت کنید. اما همه تیم های استراتژی هایی دارند و بازیکنانی هستند که قراردادشان رو پایان است."

بارسلونا و پاری سن ژرمن سه شنبه شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل هم قرار خواهند گرفت.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی موریسیو پوچتینو بارسلونا