اظهارنظر سرمربی مکابی رژیم صهیونیستی درباره غیبت لژیونرهای ایرانی

یوردی کرایف، سرمربی تیم فوتبال مکابی رژیم صهیونیستی در نشست خبری پیش از بازی با پانیونیوس در لیگ اروپا به اظهارنظر درباره غیبت ملی پوشان ایرانی تیم یونانی پرداخت ......

یوردی کرایف، سرمربی تیم فوتبال مکابی رژیم صهیونیستی در نشست خبری پیش از بازی با پانیونیوس در لیگ اروپا به اظهارنظر درباره غیبت ملی پوشان ایرانی تیم یونانی پرداخت.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم های فوتبال مکابی رژیم صهیونیستی و پانیونیوس یونان فردا شب (پنجشنبه) در بازی رفت مرحله سوم مقدماتی لیگ اروپا رو در روی هم قرار می گیرند. مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، ملی پوشان ایرانی پانیونیوس همراه این تیم به سرزمین های اشغالی سفر نکردند و در بازی برگشت هم غایب خواهند بود.

در این میان یوردی کرایف، سرمربی هلندی تیم مکابی رژیم صهیونیستی در نشست خبری پیش از بازی پانیونیوس یونان درباره غیبت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به خبرنگاران گفت: برای من سخت است که در این رابطه نظرم را بیان کنم، زیرا پانیونیوس از این مشکل رنج می برد و مربوط به ما نیست. این یک مساله سیاسی است.

کرایف درباره بازی با پانیونیوس هم اظهار  داشت: یونان لیگ خوبی دارد و این اشتباه است که ما فکر کنیم بهتر از پانیونیوس هستیم. تیم مکابی هم مشکلاتی دارد و برای مثال میها هنوز هم نمی تواند زیاد بازی کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال