اظهارنظر کوکه در رابطه با سوپرکاپ اسپانیا

اولین دربی فصل بین اتلتیکو و رئال، امشب در چهارچوب سوپرجام اروپا در استونی برگزار می شود و کوکه، بازیکن اتلتیکو برای این دیدار شوق زیادی دارد ......

اولین دربی فصل بین اتلتیکو و رئال، امشب در چهارچوب سوپرجام اروپا در استونی برگزار می شود و کوکه، بازیکن اتلتیکو برای این دیدار شوق زیادی دارد.

به گزارش مدال، بازیکن اتلتیکو پیشتر اعلام کرده که بسیار برای این دیدار انگیزه دارد و برایش مهم نیست چه تیمی حریف آن هاست اما امروز اعتراف کرد که دیدار با مادرید شرایط خاض خودش را دارد.

کوکه در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما برای حضور در دیدار سوپرجام هیجان زده هستیم. اینکه کدام تیم حریف ماست اهمیت ندارد اما دیدار با رئال برای ما همیشه خاص است.ما قوی هستیم و می خواهیم مقابل قهرمان سه دوره اخیر لیگ قهرمانان خودی نشان دهیم.

او در پاسخ به سوال دیگری از خبرنگاران گفت: کدام تیم شرایط بهتری دارد؟ ما پیش فصل بسیار خوبی داشتیم و از لحاظ ذهنی بسیار آمادگی خوبی داریم. رونالدو بازیکن بزرگی است اما رئال بدون رونالدو هم تیم خوبی است و من به شما قول می دهم دیدار سختی خواهیم داشت. به بازیکنان جدیدمان توصیه میکنم خود را به خوبی نشان دهند.اتلتیکو بزرگی است و همه باید برای موفقیت آن تلاش کنند.

تگ ها


لالیگا فوتبال