اظهار نظر اکبرپور درباره قرعه استقلال در جام حذفی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اشتباهات داوری در بازی استقلال و سپاهان باعث افزایش انگیزه آبی پوشان برای جام حذفی می‌شود....

به گزارش مدال، علیرضا اکبرپور، در خصوص تکرار بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی اظهار داشت: در وهله اول برای فوتبال خوشحالم که باید بار دیگر شاهد یک بازی زیبا و با بار فنی بسیار بالا باشد. با تکرار این بازی در جام حذفی، فوتبال ایران و هواداران فوتبال بُرد کردند.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و قواعد آن با لیگ فرق دارد. بازی نقش جهان تمام شد و شاگردان استراماچونی و هواداران باید فراموش کنند در آن بازی اشتباهات داوری ترمزشان را کشید.

وی افزود: این که پنالتی استقلال را نگرفتند و گل آفساید سپاهان را قبول کردند تا این بازی مساوی شود، تمام شد و نباید فکر کنیم ضمانتی برای پیروزی در تهران است. قرار نیست در این بازی یک داور بیاید اشتباه داور بازی قبلی را جبران کند یا سپاهان دستها را بالا ببرد و تسلیم شود.

مربی تیم جوانان آبی پوشان تاکید کرد: البته ما هم انتظار نداریم که داوری بیاید و بخواهد اشتباه زاهدی‌فر در اصفهان را در تهران جبران کند. اما امیدوارم در این بازی هم شاهد یک‌سری اشتباهات دیگری داوری نباشیم. چون این بازی در جام حذفی است و هرگونه ضایع شدن حقی بلافاصله شانس کسب جام را از یک تیم سلب می‌کند.

اکبرپور تصریح کرد: تنها ویژگی این بازی این است که شاید اتفاقات بازی قبلی انگیزه‌های مضاعفی برای بازیکنان استقلال ایجاد کند که این انگیزه‌ها تبدیل به انرژی مثبتی شده و این انرژی در زمین عرصه را بر سپاهان تنگ کند. البته حتما این اتفاق روی سکوها هم خواهد افتاد و هواداران استقلال با انگیزه‌های بیشتری سکوها را پر می‌کنند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار هفته سیزدهم این تیم مقابل شهر خودرو گفت: گل محمدی از این شهرخودرو یک تیم قابل احترام ساخته است. آنها دو فصل است که در کورس بالای جدول هستند و این نشان می‌دهد نتایج شان اتفاقی نیست. برای همین استقلال روز پنجشنبه کار ساده‌ای برابر این تیم ندارد.

 

بیشتر بخوانید:

مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های ورزشی ۱۳ آذر

استقبال چشمگیر هواداران استقلال از بلیت فروشی دیدار با شهرخودرو

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال علیرضا اکبرپور قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بازی استقلال سپاهان استقلال جام حذفی فوتبال