اظهار نظر عجیب جونیور بعد از جدایی از پرسپولیس

مهاجم برزیلی ناکارآمد این فصل سرخ‌پوشان تهرانی که درنهایت از این تیم جدا شد،پس از جدایی ادعای عجیبی را مطرح کرده است....

به گزارش مدال،مهاجم برزیلی سابق پرسپولیس درباره حضور کوتاه مدت خود در ایران با یک رسانه کشورش به صحبت پرداخت.  جونیور براندائو که از لودوگورتس به پرسپولیس پیوست بعد از ناکامی در این تیم قصد بازگشت به سری B برزیل را دارد. او در همین رابطه گفت: خیلی دوست دارم که به لیگ برزیل برگردم و کنار همسر و فرزندم باشم. با وجود اینکه باید در ژانویه به لودوگورتس برگردم چون قرارداد دارم ولی خیلی دوست دارم کنار خانواده ام باشم و بازی کنم. 

بازیکن ۲۳ ساله متولد سائوپائولو درباره حضور در لیگ ایران گفت: برای تجربه آن شرایط باید خیلی مقاومت داشته باشید. نکته مثبت این تجربه کار با گابریل کالدرون آرژانتینی بود. ترک کردن خانواده ام یک ماه بعد از به دنیا آمدن فرزندم و اینکه نمی توانستم برایشان پول بفرستم کارم را سخت کرد. بی نظمی باشگاه و لیگ ایران در کل هم تاثیر داشت. پرداخت دیر حقوق ها دلیل دیگری برای بازگشت من بود. همچنین به دلیل اعتراضات در ایران اینترنت قطع شده بود و مجبور بودم به سفارت بروم تا یک تماس بگیرم که آن هم به سختی بود. همین باعث شد از لئو فیجو مدیر برنامه های خودم بخواهم هر طور شده قرارداد من را فسخ کند.

جونیور براندائو در حالی دلیل فسخ قرارداد خود را اینطور بیان کرده است که یکی از دلایل و شاید مهم ترین دلیل جدایی او بازیهای ضعیف این بازیکن بود که باعث اعتراض شدید هواداران پرسپولیس شد و این بازیکن خیلی زود از ترکیب کنار گذاشته شد.

بیشتربخوانید:

یک پرسپولیسی رکورد یک استقلالی را شکست!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران اظهارنظر عجیب جونیور پس از جدایی از پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال