اظهار نظر عجیب فتاحی در رابطه با بلیت‌فروشی دربی

سعید فتاجی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال مدعی شد اگر یک هوادار پرسپولیس اقدام به خرید بلیت جایگاه استقلال کند در بازی برگشت اجازه نشستن در جایگاه‌های پرسپولیسی را نخواهد داشت....

به گزارش مدال، سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگویی رادویی در واکنش به برنامه‌ریزی زمان دربی و نحوه تقسیم بلیت‌ها در این دیدار صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

فتاحی در ارتباط با تاریخ برگزاری دربی گفت:به خاطر رقابت‌های والیبال نتوانستیم بازی را به روز جمعه ببریم و امکان برگزاری و تامین امنیت مسابقات والیبال و شهرآورد استقلال - پرسپولیس به صورت همزمان وجود ندارد.ضمن این که تاریخ برگزاری شهرآورد ربطی به شروع مدارس ندارد و کری خواندن‌ها در مدارس اگر دربی ۲۹ شهریور هم برگزار می‌شد باز هم به وجود می‌آمد.
فتاحی در ادامه عنوان کرد: هواداران پرسپولیس اگر بلیت استقلالی‌ها را بخرند و در جایگاه استقلالی‌ها بنشینند، نام آنها به عنوان هوادار استقلال ثبت می‌شود و در بازی برگشت به آنها اجازه حضور در جایگاه پرسپولیسی‌ها داده نمی‌شود!
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان گفت: بلیت‌فروشی اینترنتی باید توسط رسانه‌ها فرهنگ‌سازی شود تا استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها بلیت جایگاه‌های یکدیگر را نخرند. ضمنا از این به بعد روی راه پله‌ها و دیوارهای ورزشگاه اجازه نشستن به هواداران را نخواهیم داد.

بیشتربحوانید:

فتاحی: مجبور بودیم دربی را یکشنبه برگزار کنیم

بیشتر بخوانید:
امید ایران 0 - 1 امید ازبکستان/ شکست شاگردان مجیدی در ازبکستان
گزارش تمرین پرسپولیس/ تمرین تاکتیکی سرخ‌ها زیر نظر کالدرون
گزارش تصویری تمرین استقلال (جمعه 15 شهریور)

تگ ها


سعید فتاحی بلیت فروشی استقلال بلیت فروشی الکترونیکی بلیت فروشی پرسپولیس بلیت فروشی دربی بلیت اینترنتی دربی تاریخ دربی کمیته مسابقات لیگ برتر استقلال پرسپولیس استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال