اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراک پیش بینی نشده است

اراک- رئیس شورای شهر اراک گفت: امسال برای هیچ یک از تیم‌های ورزشی حرفه‌ای اعتبار پیش بینی نشده است و چنین موردی نیز در دستور کار قرار ندارد....

به گزارش خبرنگار مهر، در پی اعلام احتمال حضور تیم والیبال شهروند اراک در فصل جدید لیگ برتر، مرتضی سورانه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در مورد چگونگی حضور تیم والیبال شهروند در لیگ برتر و تأمین هزینه‌های مورد نیاز این تیم هیچ گونه هماهنگی و مشورتی با شورا نشده است. در مورد تأمین هزینه‌های تیم والیبال شهروند اراک نیز، شورا هیچ گونه تعهدی ندارد.

وی افزود: در این مورد هیچ گونه هماهنگی با شورا صورت نگرفته است. از طرف دیگر این گونه موارد باید با درخواست مکتوب شهردار به شورا اعلام شود، تا همانند دیگر موارد در صحن شورا مطرح و با رأی اعضا تصویب شود. البته در سال جاری نیز برای هیچیک از تیم‌های حرفه‌ای اعتبار پیش بینی نشده است و چنین مواردی نیز در دستور کار قرار ندارد.

رئیس شورای شهر اراک خاطرنشان کرد: بر اساس بودجه سال گذشته یک میلیارد تومان به عنوان کمک به تیم والیبال شهروند اراک مصوب شد که تاکنون ۸۵۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و مبلغ باقی مانده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

سورانه افزود: اینکه بخواهند در خارج از شورا، برای شورا تصمیم بگیرند سیاست درستی نیست. لذا بودجه خاصی با هدف تیم‌داری برای تیم والیبال شهروند اراک و هر تیم حرفه‌ای دیگر در شورا مصوب نشده است و چنین موضوعی هم در دستور کار شورا نیست.

گفتنی است چندی پیش از سوی یکی از مسئولین ورزشی استان اعلام شد، که با هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون والیبال، شهرداری و شورای شهر اراک تیم والیبال شهروند این شهر، بار دیگر در لیگ برتر سال ۹۹ حضور خواهد داشت.

تگ ها


لیگ برتر والیبال تیم والیبال شهروند اراک شورای اسلامی شهر اراک مرتضی سورانه آلومینیوم اراک