اعتراضات به تصمیم دولت فرانسه به اوج رسید

ژان میشل آئولاس، رئیس باشگاه لیون مدعی شد تیمش رسما به تصمیم دولت فرانسه اعتراض کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدتی قبل دولت فرانسه رسما اعلام کرد این فصل فوتبال فرانسه نیمه تمام مانده و پاری سن ژرمن به علت فاصله قابل توجه با رقبا به عنوان قهرمان معرفی می شود. برخی تیم ها از جمله لیون که در رده هفتم جدول قرار داشته به شدت به این تصمیم معترض هستند و ژان میشل آئولاس اقدامی قانونی علیه این تصمیم کرده است.

ژان میشل آئولاس گفت: "چرا امکان ادامه مسابقات در فرانسه وجود ندارد اما در آلمان، ایتالیا، اسپانیا و به زودی در انگلیس امکان پذیر است؟ ما باید نگاه دقیق تری داشته باشیم. من اینجا نیستم که تصمیم بگیرم، من اینجا هستم که تصمیماتی را به چالش می کشم که خیلی عجولانه بوده و فوتبال فرانسه را با مشکل روبرو می کنند. هیچ تیمی سزاوار چنین تصمیمی نیست.

ما در مورد انجام اقدام قانونی بسیار مردد بودیم. پول نگرانی اصلی ما نیست. بحث میلیون ها دلار نیست و این شرایط باید به نفع مردم باشد. من به دلیل برخی تصمیمات مورد انتقاد قرار گرفته ام، اما تعجب نمی کنم که چرا چنین تصمیماتی اخذ شده و چه کسی از آنها سود می برد. ما در حفظ بهترین بازیکنان خود و جذب بازیکنان جدید نیز مشکل داریم.

من ترجیح می دادم که فصل با راه حل پلی آف به پایان برسد زیرا شایستگی در زمین بهتر از یک راه حل قانونی است. ما می توانیم پروتکل بهداشتی معتبر توسط همه کشورهای اروپایی را با نخست وزیر و وزیر بهداشت به طور مفصل بررسی کنیم و ببینیم که آیا احتمال از سرگیری مسابقات وجود دارد یا خیر.

ما در رده هفتم جدول قرار داریم و ممکن است فصل بعد در اروپا شرکت نکنیم، مگر اینکه قهرمان جام حذفی شویم که باید فینال را برابر PSG بازی کنیم، یا حتی قهرمان لیگ لیگ قهرمانان اروپا شویم."

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


لیون فوتبال جهان تعطیلی فوتبال فرانسه کرونا لوشامپیونه فرانسه فوتبال