اعتراضات جواب داد؛ نماینده دربی‌استار در سازمان لیگ حاضر شد

پس از اعتراض فراوان تیم‌های لیگ‌برتری نسبت به توپ‌های جدید و پخش در برنامه فوتبال برتر، نماینده شرکت دربی‌استار که تامین‌کننده توپ‌های لیگ‌برتر فوتبال است برای تشکیل جلسه در محل سازمان لیگ حاضر شد....

به گزارش مدال، وجود توپ‌های دربی استار در لیگ نوزدهم فوتبال ایران حواشی زیادی ایجاد کرده است و بیشتر تیم‌های لیگ برتری به کیفیت این توپ‌ها اعتراض کردند و خواستار تغییر آن شدند که این موضوع به حاشیه مهمی تبدیل شده است.

پس از این اینکه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و صادق درودگر در این باره توضیحاتی ارائه کردند ناظمی (نماینده دربی استار) دقایقی پیش به سازمان لیگ آمد و جلسه‌ای را با مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار کرد.

در ۲ هفته‌ای که از رقابت‌های لیگ برتر گذشته، استقلال، پرسپولیس، سپاهان، پارس جنوبی و پیکان از جمله تیم‌هایی بودند که به کیفیت توپ‌ها اعتراض دارند.
البته مسئولان این شرکت معتقد هستند که توپ‌های دربی استار در لیگ‌های آلمان و هلند استفاده می‌شود و این در حالی است که کیفیت این توپ‌ها در تست فیفا رد شد.

بیشتر بخوانید:

تاکید رئيس فدراسیون فوتبال بر تعیین وضعیت توپ‌های لیگ برتر

تگ ها


اعتراض به توپ های جدید توپ جدید لیگ برتر توپ دربی استار توپ لیگ ایران توپ لیگ برتر توپ های جدید لیگ برتر دربی استار لیگ برتر خلیج فارس فوتبال