اعتراض آلکنو به وضعیت هتل ایران در ایتالیا

نتیجه تست کرونای همه اعضای تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا منفی، اما یک تست هم مشکوک اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاروان ۲۵ نفره تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۳.۳۰ دوشنبه به هتل محل اقامت خود در شهر ریمینی، محل برگزاری لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ رسید. البته همان ابتدا اعلام شد که اعضای تیم ملی تا زمان مشخص‌شدن نتیجه تست کرونا که در بدو ورود به ایتالیا از آنان گرفته شده، در قرنطینه خواهند بود.


به گفته امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی نتیجه تست کرونای تمام اعضای تیم ایران در ریمینی منفی شده است، اما با توجه به اینکه نتیجه آزمایش مرتضی شریفی منفی ولی مشکوک به کرونا بوده، از این بازیکن دوباره تست گرفته شده است.


البته سرپرست تیم ملی ایران اعلام کرده وضعیت اقامتی هتل اعتراض تیم‌ها را به همراه داشته است: "اتاق‌ها بسیار کوچک‌اند و تخت‌ها برای قد و قامت بازیکنان مناسب نیست."


ویتال هینن (سرمربی لهستان) و ولادیمیر آلکنو ازجمله سرمربیانی هستند که در دفاع از بازیکنانشان نسبت به شرایط اقامتی هتل به کمیته برگزاری اعتراض کرده‌اند.


در برنامه‌ اختصاصی روز اول (سه‌شنبه) که از سوی کمیته برگزاری به سرپرست تیم ملی تحویل داده شده، دقایقی پیاده‌روی انحصاری در ساحل امن ریمینی برای تیم ایران در نظر گرفته شده است. بر اساس این برنامه تیم ایران از ساعت ۱۸.۳۰ (به وقت محلی) به مدت سه ساعت نخستین تمرین خود را انجام خواهد داد.


همچنین کمیته برگزاری لیگ ملت‌ها در متمم برنامه امروز تیم ایران عکاسی اختصاصی از اعضای تیم ملی را لحاظ کرده که پیش از تمرین عصر امروز در آتلیه اختصاصی مسابقات انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

پرواز آلکنو و شاگردانش به سوی ایتالیا

تغییر زمان دو بازی ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱

 

 

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال