اعتراض ادامه دار استقلال به زمان دربی/هیئت مدیره تشکیل جلسه می دهد

روزی که برنامه مسابقات لیگ اعلام و مشخص شد که دربی پیش روی استقلال و پرسپولیس در یک روز غیر تعطیل برگزار می شود، اعتراضات زیادی به این نوع برنامه ریزی وارد شد....

به گزارش خبرنگار مدال، میزبان دربی 90، تیم استقلال است و همین موضوع استقلالی ها را از برگزاری بازی در یک روز غیر تعطیل بسیار عصبانی کرده است، اما سازمان لیگ در واکنش به این اعتراضات فقط به یک توضیح کوتاه بسنده کرده؛ به دلیل مسابقات والیبال نمی توانیم دربی را در روز تعطیل برگزار کنیم!
این موضوع اما هواداران استقلال را راضی نکرد و این نارضایتی وقتی برنامه کامل لیگ نوزدهم از سوی سازمان لیگ اعلام شد به اوج خود رسید چرا که مشخص شد، دربی برگشت به میزبانی پرسپولیس در روز پنجشنبه برگزار می شود!
حال هواداران استقلال با فشار به مدیران این باشگاه خواستار تغییر برنامه دربی هستند. آن ها معتقدند باید مساوات در این زمینه رعایت شود و اگر قرار است دربی رفت در یک روز میان هفته باشد، دربی برگشت هم باید در روزی غیرتعطیل برگزار شود.
پیرو این موضوع، هیئت مدیره استقلال تصمیم دارد جلسه ای را برگزار کرده و در این خصوص تصمیم گیری کند. مدیران استقلال به دنبال آن هستند که قاطعانه از حق هواداران این تیم دفاع کنند اما باید دید خروجی این جلسه و نتیجه رایزنی ها با سازمان لیگ به نتیجه مورد نظر استقلالی ها خواهد انجامید یا مسئولان برگزاری بازی ها در سازمان لیگ بر تصمیم خود پافشاری خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید:

کلکسیون اتفاقات در مسجدسلیمان/استقلال نصفه و نیمه به دربی رسید

پیش بینی فتح الله زاده از دربی؛ این بازی گل خواهد داشت

مقایسه تیم شفر و استراماچونی از نگاه پیشکسوت استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال دربی 90 میزبانی استقلال زمان برگزاری دربی هواداران استقلال هیئت مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال