اعتراض استقلالی‌ها به هند پنالتی

بازیکنان استقلال تهران در نیمه دوم روی ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی معتقد به خطای هند بودند که بیژن حیدری داور مسابقه، تصمیم به ادامه کار گرفت ......

بازیکنان استقلال تهران در نیمه دوم روی ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی معتقد به خطای هند بودند که بیژن حیدری داور مسابقه، تصمیم به ادامه کار گرفت ...

 بازیکنان استقلال تهران در نیمه دوم روی ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی معتقد به خطای هند بودند که بیژن حیدری داور مسابقه، تصمیم به ادامه کار گرفت.

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بلافاصله پس از گل تساوی تراکتورسازی تبریز، تیم استقلال تهران چسبیده به محوطه جریمه  و در موقعیتی خطرناک صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و امید ابراهیمی این فرصت را به دست آورد تا بار دیگر استقلال را پیش بیاندازد.

 

ضربه امید ابراهیمی به شکل مستقیم به قصد باز کردن دروازه محمدرضا اخباری نواخته شد که در میانه راه با برخورد به دیوار دفاعی قرمزپوشان برگشت داده شد؛ این همان صحنه ای بود که بازیکنان استقلال معتقد بودند که توپ به دست بازیکنان تراکتورسازی برخورد کرده و داور باید نقطه پنالتی را نشان می داد.

 

اما بیژن حیدری اعتقادی به این موضوع نداشت و در ادامه نیز بازیکنان استقلال تهران توپ برگشتی را از دست دادند تا بهترین فرصت برتری مجدد مقابل حریف خود را از دست بدهند.