اعتراض باشگاه رئال مادرید نسبت به دومین کارت زرد رونالدو

باشگاه رئال مادرید نسبت به دومین کارت زردی که مهاجم پرتغالی این تیم در بازی رفت سوپرجام اسپانیا گرفت اعتراض کرد ......

باشگاه رئال مادرید نسبت به دومین کارت زردی که مهاجم پرتغالی این تیم در بازی رفت سوپرجام اسپانیا گرفت اعتراض کرد.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، همانطور که زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر بارسلونا در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا اعلام کرد، باشگاه رئال مادرید برای لغو محرومیت کریستیانو رونالدو از بازی برگشت وارد عمل شد.

رونالدو در بازی بامداد امروز پس از دریافت کارت زرد اول به خاطر درآوردن پیراهن خود در شادی پس از گلش، دومین کارت زرد خود را به دلیل تمارض گرفت و بازی برگشت دو تیم را که بامداد پنجشنبه هفته جاری (از ساعت 1:30) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود از دست داد.

در تصمیم داور برای دادن کارت زرد دوم شک و شبهاتی وجود دارد و برخی معتقدند که رونالدو تمارض نکرده چرا که ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا با وی برخورد داشته و رونالدو قصد فریب داور را نداشته، هر چند در حرکت بعدی او که داور را به نشانه اعتراض هل داد هیچ حرف و حدیثی نیست و گفته می شود که او به خاطر این اقدام ممکن است از 4 تا 12 جلسه محروم شود.

با این حال محروم شدن یا نشدن رونالدو به خاطر هل دادن داور تا جلسه بعدی اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا که چهاشنبه برگزار می شود، هنوز قطعی نیست و تا آن زمان باشگاه رئال مادرید قصد دارد تلاش خود را برای لغو کارت زرد دوم ستاره پرتغالی اش انجام دهد.

رونالدو در صورتی که به خاطر تخلفش 4 جلسه محروم شود، بازی های رئال مادرید در لالیگا، به ترتیب برابر دپورتیوو لاکرونیا، والنسیا، لوانته و رئال سوسیه داد را از دست خواهد داد.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال