اعتراض باشگاه مس به رفتار تناقض آمیز ناظرین

باشگاه مس کرمان نسبت به اتفاقات بازی روز گذشته مقابل خوشه طلایی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار تیم های مس کرمان و خوشه طلایی ساوه در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال ایران با برتری یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید. در جریان این دیدار و در چند مقطع که مس کرمان فشار حملات خود را برروی دروازه حریف بیشتر کرده بود، ناظر و مقامات برگزاری بازی به دلیل سروصداهای جایگاه ویژه اقدام به توقف در بازی کردند که این اتفاق با اعتراض شدید کرمانی ها همراه بود.

سایت رسمی باشگاه مس کرمان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و نوشت: 

"این رفتار دو گانه در کرمان و در شهرهای دیگر برای تیم مس درحالی تداوم دارد که ناظرین فدراسیون در کرمان سختگیرانه ترین رفتار ممکن را در ورزشگاه کرمان در پیش می گیرند اما به وضوح در شهرهای دیگر بابت همین اتفاق به تسامح می پردازند که این موضوع موجب ناراحتی کرمانی ها گشته است.


در بازی مس کرمان و برابر خوشه طلایی همین رفتار چراغ سبزی به نیمکت تیم حریف داد که هر زمان تیم خود را تحت فشار می دید با حاشیه سازی بابت افراد حاضر در جایگاه ویژه در روند بازی اخلال ایجاد کند.


اما در بازی های مس کرمان در زمین حریفان که نمونه آن در شهرهای شیراز و ارومیه در همین هفته های اخیر رخ داد، بدترین سروصداها از روی جایگاه ویژه کمترین واکنش را از سوی مقامات کنار زمین و داور مسابقه ندارد و اعتراض نیمکت نشینان مس نیز به جایی نمی رسد تا این رفتار دوگانه همچنان تداوم داشته باشد.


این اتفاق نه فقط برای مس کرمان در لیگ یک، که برای مس نوین در لیگ دو نیز بارها تکرار شده است تا مشخص نباشد چرا مقامات برگزار کننده بازی ها تا این حد رفتار متناقضی در کرمان و شهرهای دیگر در زمان بازی های مس دارند."

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران مس کرمان فوتبال