اوج گرفتن مشکلات داوری در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در بخش غربی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار شد و در بازی های مختلف مشکلات داوری زیادی وجود داشت....

به گزارشمدال، با وجود تمام پیشرفت هایی که در فوتبال آسیا در سال های اخیر انجام شده داوری و قضاوت مسابقات هنوز یک چالش بزرگ به حساب می آید. در بازی های هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در غرب، برخی از بازی ها با مشکلات داوری مواجه بودند.


بدربلال مجری برنامه الحکم شبکه الکاس نیز در برنامه اش نسبت به عملکرد داوران و داوری های این هفته از رقابت های لیگ قهرمانان اعتراض کرد. او به خاطر خطاها و اشتباهات داوری این هفته از رقابت ها خطاب به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:"اگر مسئولین مصالح فوتبال آسیا را می خواهند ، باید فکری به حال آن بکنند. ما در این هفته اشتباهات بزرگ و بسیاری را دیدیدم که ضرر آن به باشگاه ها می رسد. آن ها میلیون ها دلار پول به خاطر بازیکنان حرفه ای و خارجی پرداخت می کنند و سوت های اشتباه موجب ضرر بزرگی برای آن ها می شود."


مجری برنامه الحکم در شبکه الکاس همچنین گفت:" تنها راه حل این موضوع در کمیته داوران AFC و در کمیته احکام است و آن اجرای برنامه استفاده از کمک داور ویدئویی است. VAR لازمه فوتبال آسیا است و خیلی می تواند به کیفیت بازی ها و تعیین عادلانه سرنوشت تیم ها کمک کند. در ۴-۵ مسابقه ای که از این هفته دیدیدم علامت سوال های زیادی به وجود آمد که بار دیگر نیاز مبرم فوتبال آسیا را به این فن آوری یادآوری کرد."

بیشتر بخوانید:
جهنم دو هفته‌ای در انتظار تیم‌های ایرانی در آسیا!
آمار نگران کننده برای گل‌محمدی و پرسپولیس!
مطهری: خیلی‌ها می‌گفتند در حد ذخیره‌های استقلال هم نیستی 

تگ ها


پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان استقلال شهر خودرو AFC Champions League فوتبال