اعتراض به داوری؛ وی ای آر هم به کمک میلان نیامد!

در پی داوری ضعیف فابری در دیدار میلان و یوونتوس سران روسونری به داوری معترض هستند و معتقدند حداقل در یک صحنه باید به نفع قرمز و مشکی‌پوشان پنالتی گرفته می‌شد...

در پی داوری ضعیف فابری در دیدار میلان و یوونتوس سران روسونری به داوری معترض هستند و معتقدند حداقل در یک صحنه باید به نفع قرمز و مشکی‌پوشان پنالتی گرفته می‌شد

تکنولوژی وی ای آر که با موافقان و مخالفانی همراه است، در تقابل میلان و یووه طبق ادعای رسانه‌های ایتالیایی می‌توانست یار دوازدهم میلان باشد.
به گزارش مدال به نقل از کوریره دلا سرا، جان‌پائولو کالوارزه داور مسئول در اتاق بازبینی VAR بازی یوونتوس- میلان اعتراف کرد که در حین بازبینی صحنه هند الکس ساندرو، به میشل فابری -داور مسابقه- اعلام کرده که خطای هند رخ داده، اما فابری تصمیم دیگری گرفت.
در ادامه این گزارش تاکید شد که کمیته داوران ایتالیا، فابری را برای چند بازی به حالت تعلیق در خواهد آورد و همچنین تا پایان فصل، قضاوت بازی های میلان به او سپرده نخواهد شد.
همچنین ریپابلیکا، رسانه ایتالیایی در خصوص داوری این دیدار عنوان کرد: به جز عدم اعلام پنالتی در دقیقه 35، بزرگترین اشتباه فابری در دقیقه 87 و روی حرکت مانژوکیچ (عدم اعلام خطا به سود میلان و اخراج مانژوکیچ) رقم خورد.
اعتراض سران میلان و طرفداران این تیم در خصوص داوری دیدار مقابل بیانکونری ادامه دارد و این بار وی ای آر نیز به رهایی میلان از شکست نتوانست کمکی بکند.