اعتراض تند پیروانی در بدو بازگشت به ایران

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس اعتراض تند و علنی را نسبت به قرنطینه پرسپولیس توسط وزارت بهداشت انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت صبح امروز با پرواز هواپیمایی وارش به تهران رسیدند و به محض پایین آمدن از پله‌های فرودگاه، با مسئولان فرودگاه و وزارت بهداشت مواجه شدند که پاسپورت بازیکنان را گرفتند و آن‎‌ها را به هتل المپیک هدایت کردند. این در حالی است که افشین پیروانی مدیر سرخ‌ها با پیراهن مشکی و ماسک و چهره ای غضب آلود در کنار ماموران سفیدپوش با کاورهای مخصوص کووید-۱۹ ایستاده بود و بر وضعیت نظارت می‌کرد.

پیروانی سرانجام در دقایقی که اکثر بازیکنان پرسپولیس راهی اتوبوس شده بودند، پیروانی خطاب به یکی از اعضای تیم، جملاتی را گفت که کنایه به وزارت بهداشت محسوب می‌شد. اعتراض پیروانی به این بود که «قرنطینه بازیکنان پرسپولیس نمایشی است» و او همچنین پرسید که «چرا در قبال دیگر تیم ها اجرا نمی‌شود؟»

سرپرست پرسپولیس در این خصوص گفت: «الان خود راننده ماسک نزده بود برادر من. بیا آقا ول کن اینا فقط شوئه! ول کن برادر من، اینا فقط زورشون به پرسپولیس میرسه!» این در حالی است که پس از آن هم پیروانی بگو مگویی را با سفیدپوشان حاضر در محل داشت که البته باتوجه به صدای شدید هواپیما و محیط، قابل تشخیص نبودند.

تیم فوتبال پرسپولیس از امروز در حالی به قرنطینه می‌رود که طبق اعلام سیما سادات لاری، بازیکنان این تیم امکان تمرین و بازی را دارند اما نمی‌توانند با اعضای خانواده و دوستان دیدار کنند. همچنین مشخص نیست که سعید آقایی بازیکنی که به خاطر کرونا نتوانست راهی اردو شود، حالا چه وضعیتی خواهد داشت.

این اعتراض افشین پیروانی شب گذشته نیز با لحنی صریح نسبت به سازمان لیگ و برنامه ریزی اش انجام شد و حالا وزارت بهداشت هم از لحن انتقادی پیشکسوت قرمزها که مدیر این تیم محسوب می‌شود، در امان نمانده است.

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران