اعتراض دروازه‌بان پرسپولیس به کم‌توجهی در رختکن!

دروازه بان کروات پرسپولیس نسبت به وضعیت نیمکت نشینی خود در این تیم ناراضی است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با این تیم در اردوی اراک برای بازی با آلومینیوم به سر می‌برد مسائل جدیدی را پیرامون حضور خود در این تیم عنوان کرده است.

او که حدود ۱۰ روز پیش با ارسال نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس خواستار تسویه حساب شده بود ابتدای فصل مبلغ ۶۱ هزار دلار و ابتدای دی ماه نیز ۴ هزار یورو از باشگاه دریافت کرد اما همچنان بابت قرارداد فصل جاری خود از پرسپولیس طلب حدود ۳۰ هزار دلاری دارد.

رادوشوویچ حاضر نیست به توافق قبلی خود با باشگاه برای دریافت طلبش به تاریخ هفتم فروردین ماه سال آینده پایبند باشد و در جلسه با ابراهیم شکوری علاوه بر بیان مسائل مالی راجع به عدم توجه به او در رختکن تیم نیز دلخور بوده است.

رادو در حالی انتظار حضور در چارچوب دروازه پرسپولیس را دارد که حامد لک در ۹ بازی تیمش تنها پنج گل در چهار بازی خورده است تا بتواند بهترین آمار را نسبت به تمام دروازه بان های لیگ برتر داشته باشد.

دروازه بان کروات پرسپولیس قرار است پس از بازگشت این تیم از اراک جلسه‌ای را با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه داشته باشد و سپس تصمیم نهایی را درباره ماندن یا رفتن از پرسپولیس بگیرد.

بیشتر بخوانید:

اصرار کاپیتان مصدوم پرسپولیس برای بازی در اراک

معرفی جانشین رسول پناه و رغبتی در پرسپولیس

 

 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال