اعتراض رسمی ایران به رفتار آمریکایی‌ها در قبال تیم ملی والیبال

مدیرکل آمریکای وزارت امور خارجه ایران از طریق سفیر سوئیس در تهران به معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا اعتراض کرد....

بهاروند، مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه ایران نسبت به رفتار آمریکایی‌ها در قبال تیم ملی والیبال ایران در فرودگاه شیکاگو واکنش نشان داد.

به گزارش  مدال، محسن بهاروند ضمن اعتراض به رفتار مقامات آمریکایی گفت: اگر آمریکا نمی‌تواند منصفانه و بیطرفانه میزبان همه تیم‌های ورزشی باشد، بهتر است از میزبانی مسابقات ورزشی خودداری کند. 
طبق اخبار واصله تیم ملی والیبال کشورمان در بدو ورود به آمریکا حدود چهار ساعت در فرودگاه شیکاگو معطل شده که باعث اعتراض وزارت امور خارجه کشورمان به دولت آمریکا شده است.
امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران، در خصوص انتشار اخباری مبنی بر معطلی 4 ساعته و بازجویی از کاروان ایران در فرودگاه آمریکا اظهار داشت: پرواز خیلی خوبی داشتیم، اما نحوه ورودمان به آمریکا با اتفاقاتی همراه بود.
وی درخصوص اتفاقاتی که هنگام ورود برای تیم به آمریکا رخ داد، تصریح کرد: ما مراتب اعتراض خود را هم اعلام کردیم. من به مسئولان آمریکایی گفتم اگر قوانینی که برای تیم ایران اجرا می‌کنید برای همه اجرا شود، ما اعتراضی نداریم و به شما اجازه می‌دهیم تا به صورت کامل تیم را بررسی کنید، اما اینکه برخی قوانین فقط تیم ایران باشد جای اعتراض دارد. 
سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه اعتراض رسمی خود را به این موضوع اعلام کرده‌ایم، گفت: تیم ایران با سه پرواز به آمریکا رسید. پس از ورود هر گروه از بازیکنان و مربیان ایرانی چند نفر از آنها را فقط برای انجام مصاحبه انتخاب کردند و این پروسه حدود 4 ساعت طول کشید.

بیشتر بخوانید:

بازجویی از ملی‌پوشان والیبال ایران در فرودگاه شیکاگو!

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 والیبال