اعتراض رسمی پیکان به ایجاد تغییر در جدول لیگ‌برتر

باشگاه پیکان تهران نسبت به ایجاد تغییر در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال قبل از صدور حکم کمیته استیناف درباره دیدار با سایپا اعتراض کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه پیکان، سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران با وجود اینکه حکم کمیته انضباطی دیدار سایپا و پیکان در هفته بیست و سوم لیگ برتر هنوز از سوی کمیته استیناف فدراسیون تایید نشده، اقدام به ایجاد تغییر نتیجه این مسابقه در بخش نتایج بازی‌ها و اعمال آن در جدول مسابقات لیگ برتر کرده است.

با وجود اینکه تیم فوتبال پیکان در زمین مسابقه با نتیجه دو بر یک سایپا را شکست داد و پرونده مذکور با اعتراض باشگاه پیکان در کمیته استیناف در حال بررسی است، اما سازمان لیگ فوتبال نتیجه ۳ بر صفر را در جدول مسابقات اعمال کرده است.

از این رو باشگاه پیکان تهران اعتراض رسمی خود را به این موضوع انجام داد. در نامه‌ای که امروز مسئولان پیکان به ریاست سازمان لیگ فوتبال ارسال کرده‌اند، خواهان پیگیری این مساله و برگرداندن تغییرات جدول رده‌بندی روی سایت این سازمان شده‌اند.

گفتنی است؛ روز گذشته مهدی تارتار سرمربی پیکان تهران نیز بعد از دیدار با نفت مسجدسلیمان نسبت به این موضوع گلایه کرد و اعتقاد داشت تغییر در جدول رده‌بندی توسط سازمان لیگ فوتبال روحیه شاگردانش را قبل از مسابقات پایین آورده است.

تگ ها


پیکان تهران