اعتراض سانتوس به یونایتد: رونالدو باید بیشتر بازی کند

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، بار دیگر از شیوه یونایتد در به کارگیری کریستیانو رونالدو انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم پرتغال و قطر شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۰-۳ به سود شاگردان سانتوس به پایان رسید. رونالدو،  فونته و سیلوا گل‌های پرتغال در این بازی را به ثمر رساندند.

مشکلات خط دفاعی قطر در این بازی به وضوح دیده شد و نتیجه این دیدار می‌توانست با اختلاف گل‌های بسیار بیشتری همراه باشد. سانتوس پس از بازی به خبرنگاران گفت:« قطر با استفاده از دفاع عمقی کاری کرد که پیدا کردن راهی به سوی دروازه آنها سخت باشد. تمام بازیکنان آنها در محوطه جریمه قرار داشتند و گلزنی در این شرایط کار آسانی نبود. ما مجبور شدیم صبوری کنیم اما می‌توانستیم گل‌های بیشتری را نیز وارد دروازه این تیم کنیم.»

دیوگو کاستا، متیوس نونز و رافائل لیائو اولین بازی ملی خود را در این دیدار انجام دادند. سانتوس در این باره اظهار داشت:« آنها کاری که من از آنها انتظار داشتم را به انجام رساندند و نشان دادند که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند. اگر اینجا هستند به این دلیل است که به آنها باور دارم. آنها عضوی از گروه ۳۵ نفره ما هستند.»

سرمربی تیم ملی پرتغال پیش از این نسبت به شیوه یونایتد در استفاده از کریستیانو رونالدو و خصوصا نیمکت نشینی این بازیکن در دیدار برابر اورتون که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید انتقاد کرده بود و شب گذشته نیز بار دیگر این موضع را تکرار کرد. او گفت:« رونالدو نیاز به زمان بیشتری برای حضور در زمین دارد. من تصمیم گرفتم ۴۵ دقیقه به او بازی بدهم. او باید بازی کند چون فقط تمرین کافی نیست. او هفته گذشته تنها ۲۰ دقیقه در زمین بازی حضور داشته است.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال