اعتراض ستاره اینتر به فیفا: عجب جوک مزخرفی!

اشرف حکیمی ستاره مراکشی اینتر پس از قرار نگرفتن نامش در ترکیب منتخب فصل سری آ ایتالیا، نسبت به این مسئله واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به اینکه رقابت های این فصل سری آ فردا به پایان می رسد، شرکت EA Sport کمپانی سازنده بازی FIFA ترکیب منتخب این فصل از فوتبال ایتالیا را با حضور ۱۵ بازیکن که بیشترین نمره را در لیگ این کشور دارند، منتشر کرد.


در لیست منتشر شده توسط EA Sport کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس با کسب نمره ۹۸ بیشترین نمره کسب شده را به خود اختصاص داده و پس از او، روملو لوکاکو ستاره بلژیکی اینتر با کسب نمره ۹۶ در رتبه دوم جای گرفته ضمن اینکه دریس مرتنس نیز نمره ۹۵ را به خود اختصاص داده است.


اما این انتشار این لیست و ریت بندی های صورت گرفته باعث واکنش ستاره مراکشی اینتر شد. اشرف حکیمی فول بک راست نراتزوری که فصل خوبی را پشت سر گذاشت و انتظار می رفت در ترکیب منتخب سری آ در بازی فیفا نیز قرار داشته باشد، در کمال تعجب در میان بازیکنان برتر دیده نمی شود.


اشرف حکیمی نیز در اعتراض به عدم حضور خود در میان ۱۵ بازیکن برتر، با انتشار توئیتی این تصمیم کمپانی سازنده بازی فیفا را مزخرف خواند. اشرف در توئیتر خود نوشت: «عجب جوکی! اگر مشکلی با من دارید بهم بگید. مزخرفه»


این در حالی است که دو بازیکن تقریبا هم پست حکیمی در این لیست قرار دارند. خوان کوادرادو بازیکن یوونتوس و تئو هرناندز بازیکن میلان کسانی هستند که از نظر EA Sport در این فصل عملکرد بهتری نسبت به اشرف حکیمی داشته اند و آنها در ترکیب این فصل از سری آ حضور دارند.


در این ترکیب، جیانلوئیجی دوناروما، تئو هرناندز و فرانک کسیه میلان در کنار میلان اشکرینیار، استفان دی فرای، لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو از اینترمیلان، رومرو و لوئیس موریل از آتالانتا، فدریکو دی پائول از ادوینزه، لورنزو اینسینیه و دریس مرتنس از ناپولی، کوادرادو و رونالدو از یوونتوس و دومنیکو براردی از ساسولو ۱۵ بازیکن حاضر در ترکیب منتخب فصل سری آ از نگاه EA Sport و بازی فیفا هستند.

تگ ها


اینتر میلان اشرف حکیمی