اعتراض سرمربی شهرداری آستارا به مالک تراکتور

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا به شدت علیه عملکرد تیم نود ارومیه و البته حواشی پیرامونی این تیم موضع گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد جمشیدیان در دومین تجربه سرمربیگری خود در تیم فوتبال شهرداری آستارا بازهم متحمل شکست شد، او و شاگردانش این‌بار در لحظات پایانی مقابل تیم رده هفدهمی نود ارومیه بازی را واگذار کردند تا به رتبه یازدهم جدول سقوط کنند؛ او بعد از پایان مسابقه به خبرنگاران گفت: من عادت دارم بعد از برد به حریف تبریک بگویم اما این‌بار نمی‌توانم! از نظر فنی فکر می‌کنم بهترین بازی فصل شهرداری آستارا بود. ۱۰ موقعیت بالای ۸۰ درصد گل داشتیم و بازی کاملا از دقیقه ۱ در اختیار ما بود.

جمشیدیان با اعتراض به عملکرد داور ادامه داد: دو پنالتی مسلم برای ما در نیمه اول نگرفتند و دقیقه ۹۰ آقای داور هدیه خود را تقدیم حریف کرد و برای آن‌ها پنالتی گرفت؛ من بازی را باختم و تمام شده است، اما ما از دو روز قبل از بازی اعلام کردیم که آقای زنوزی وقتی پاداش برای یک تیمی می‌گذارد و داور را از همان شهر می‌گذارید، این سخت است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا در واکنش به سوال خبرنگار که چرا باید زنوزی چنین کاری را انجام دهد، گفت: برای تیم نود ارومیه دو بازی است که پاداش می‌گذارند؛ من نمی‌دانم تیم خودشان در لیگ برتر بی‌صاحب است. این خبر رسما از طرف باشگاه نود اعلام شده و بازی قبلی هم مقابل مس کرمان رسمی اعلام شد. داور نباید از تبریز بگذارند که ذهن من خراب شود. اگر داور بازی معرفت داشت و به اندازه‌ای که خودش بازی را متوقف کرد، وقت اضافی می‌گرفت این بازی پنج دقیقه وقت اضافی نداشت.

احمد جمشیدیان در ادامه انتقادات خود گفت: پنالتی را کاملا تقدیم حریف کرد، صحنه آنقدر واضح است که اصلا منتظر سوت بود؛ من به تیمم افتخار کنم، چرا که فوق‌العاده بودند و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم و انشالله می‌رویم برای بازی بعدی.

سرمربی شهرداری آستارا درباره درگیری فیزیکی و لفظی پیش آمده در نیمه دوم توضیح داد: تیم نود ارومیه اظهر من الشمس است! چه در ارومیه و چه در دیگر شهرهایی که این تیم بازی می‌کند، همه می‌دانند چه خبر است. این بازی هر نیمه ۲۰ دقیقه بازی شد، شما وقتی جلوی نود بازی می‌کنی، دو ۴۵ دقیقه بازی نمی‌کنی چرا که زمان زیادی بازی در جریان نیست. مابین دو نیمه مگر می‌شود بروند مصاحبه کنند و بگویند نور ورزشگاه مشکل دارد؟ نمی‌دانم.

وی افزود: سال‌هاست فوتبال برای گیلان و مازندران است؛ ما اگر به شهرهای دیگر می‌آییم و این‌گونه به ورزشگاه‌های یک استان توهین می‌کنیم، اصلا درست نیست. همین نور هم شاید با هزاران گرفتاری تیم‌ها آماده کرده باشند. باشگاه ما اصلا در اینجا نباید میزبانی کند، اما ما از آستارا به رشت برای این‌که بتوانیم شرایط را رعایت کنیم. نکته بعدی هم این‌که ۶ ۷ تیم از لیگ سه تا لیگ یک در این ورزشگاه بازی می‌کنند، ملوان، چوکا، ما و ... و همگی هم بزرگسال هستند.

جمشیدیان در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: فقط حاشیه‌سازی؛ پیروزی نوش‌جان آن‌ها. من برای این فوتبال نیستم و صدبار دیگر هم اگر تیمم در اینگونه مسابقه‌ای ببازد، بازهم کاری که درست باشد را انجام می‌دهم. نمی‌دانم داور بخواهد برای من انجام بدهد یا با جنجال ۲۰ دقیقه از بازی را بخوابانم. من مال این فوتبال نیستم و اگر قرار است این‌گونه نتیجه بگیریم، من نمی‌توانم هیچ کمکی به تیم شهرداری آستارا کنم. از نظر فنی صددرصد راضی هستم و بازی شاگردانم لذت بردم و به نظر من بهترین بازی این فصل تیم‌مان بود.

تگ ها


دسته یک شهرداری آستارا احمد جمشیدیان لیگ آزادگان فوتبال